نور ال

نور ال

به رهبری نور سیل، که به زیر طاق چراغ های روشنایی، و غیره، عمدتا برای مقاصد نورپردازی معماری و همچنین فضای تجاری، روشنایی تزئینی قطعات سنگین تر، آن appearanc استفاده

LED به سیل نور, همچنین شناخته شده به عنوان زیر طاق چراغ روشنایی، و غیره به طور عمده مورد استفاده به منظور نورپردازی معماری و همچنین تجاری فضای قطعات تزئینی و روشنایی، سنگین تر، ظاهر آن هم خوب گرد چون به طور کلی دلیل حرارت و بنابراین ظاهر آن با نور سیل سنتی، برخی از تفاوت وجود دارد.

چراغ سیل ویژگی های نور:
بازار مشترک چراغ سیل نور انتخاب 1W قدرت بالا چراغ های قابل ملاحظه ای دارد (هر عنصر رهبری را از PMMA با راندمان بالا لنز نور ساخته شده, عملکرد اصلی ثانویه نور ساطع شده از انتصاب چراغ که نوری دوم است), شرکت های چند وجود دارد زیرا خنک کننده فن آوری نیز به کار گرفته و 3W و قدرت بالاتر LED استفاده کنید. مناسب برای مناسبت های بزرگ بازیگران روشنایی, روشنایی ساختمان. افکن و همچنین آنچه که باید به آن توجه?
بالا خلوص آلومینیوم بازتابنده پرتو بازتاب دقیق ترین نتیجه بهترین است.
2، متقارن باریک زاویه, زاویه گسترده و نوری سیستم های با نامتقارن.
3 پشت باز نوع لامپ جایگزین، تعمیر و نگهداری آسان.
4، لامپ برای تنظیم با زاویه نور صفحه مقیاس آسان است.  زمینه های کاربرد اصلی در مورد این است: تنها بنایی، قسمت بیرونی ساختمان های تاریخی روشنایی نور خارج از ساختمان از طریق روشنایی، چراغهای روشنایی محلی، چشم انداز سبز روشنایی، بیلبورد، فرهنگ پزشکی و دیگر امکانات تخصصی، روشنایی، میله، دیسکو و فضای سرگرمی دیگر نور و غيره.

Hot Tags: ال نور، چین تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه علامت های تجاری فروش ارزان، کیفیت بالا، گواهینامه CE بهترین, مد
محصولات مرتبط

پرس و جو

کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540