صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تکنولوژی لامپ قطب بالا صرفه جویی در انرژیقطب بالا روشنایی نور نسبتا ویژه در تجهیزات نورپردازی شهری خود ایمنی و پارامترهای فنی نیاز بیشتر، باید شرایط فنی دقیق است که نصب و راه اندازی چراغ های قطب بالا نیز باید بر اساس سخت با تولید کنندگان ارائه دستورالعمل عملیات، چراغ های بالا و قطب عملیات روزانه و نگهداری باید به موقع به اطمینان حاصل شود که امکانات بالا و قطب نورپردازی می تواند عملیات ایمن و سالم انجام شده است.

لامپ قطب بالا باید از دست دادن قدرت کم استفاده می شود، ثبات عملکرد ضمیمه، انتخاب مناسب از فن آوری های صرفه جویی در انرژی و تجهیزات اطمینان حاصل شود که اثر نور قطب بالا در عین حال باید جلوگیری از صنایع روشنایی، آلودگی نوری به نور آلودگی نوری به کنترل اصلی را محدود، قطب بالا لامپ برای جلوگیری از پدیده آلودگی اول بعد از درمان.

چشم انداز جعبه کنترل لامپ توسط تولید کنندگان تجهیزات بر اساس ظرفیت مورد نیاز استفاده از ورق فولاد نورد سرد و گرم با کیفیت بالا ضخامت دیوار نه کمتر از 1.2 میلی متر ظاهر اسپری پودر پلاستیک و آیا ضد آب و ضد سرقت و حرارت. قطب بالا چشم انداز لامپ اسکلت فلزی فولاد تاثیر باید مواد و خواص مکانیکی از ترک و delamination و سنگین پوست و پشم و نقص دیگر ایجاد حفره یا عمق خش نمی شود باید بیشتر از ضخامت ضخامت فولادی منفی 1/2 و نباید بیشتر از 0.5 میلی متر است.

برای کسانی که دسترسی به قطب بالا بررسی محصولات، کیفیت تولید لامپ قطب بالا و اینکه روند نصب مناسب از نکات زیر به قضاوت است.

ارتفاع چراغ قطب هستند بین 18 متر و 35 متر، بنابراین باید به انجام اقدامات حفاظت از رعد و برق، ما اغلب به دیدن نور قطب بالا، بسیاری فقط پس از درمان گالوانیزه گرم، نصب و راه اندازی استفاده چنین conductio نور قطب اصلی بدن n مشکل چراغ های بالا و قطب خواهد شد اما در سال های اخیر بسیاری از بسیاری را به حساب قطب زیبا مشکل در سطح آن به افزایش روند اسپری بیشتر نقره ای و سفید، این بار نیاز به توجه ، و برخی از تولید کنندگان قطب بالا مشکل را نادیده گرفته، اگر برق گیر با پودر های پلاستیکی اسپری است که پودر پلاستیک خود را، و امن است و سپس نقش برق گیر به محو، اگر در نصب و راه اندازی این مشکل در بر داشت، حتما اطلاع رسانی کارکنان با چراغ های بالا و قطب بالای میله رعد و برق از بالا به پایین حداقل 20 سانتی متر به طور کامل پودر پلاستیک را خراش دادن نصب و سپس میله رعد و برق و باران کلاه اتصال, با برق گیر ثابت سیم بالا سوزن پودر پودر بالا قطره ، می توانید فقط عادی هدایت

هنگام نصب لامپ اگر لامپ و سپس لامپ پشت درایو قدرت منجر به صفر خط, فایروایر و همچنین زمین در سیم کشی، اگر قدرت درایو به زمین خط متصل است زمین به کابل اصلی از قبل باید وصل شوید ، سپس روز رعد و برق مواجه چراغ های بالا و قطب به سوخته است. و سپس دست زدن وجود دارد از سر سیم کشی سری اتصالات سیم قلع شستشو داده شود باید سپس با برق پیچیده و قرار داده و سپس بر روی لوله موم شعله عقب انداز، هدف از انجام این کار این است که اجتناب از مواجهه بالا دما و بارش باران ، خط بیش از حد پیری، باعث اتصال کوتاه.

لامپ لامپ سدیم با فشار بالا به خصوص در نصب باید پرداخت توجه به اتصال مهره پرتو ثابت باید با آچار tightened اغلب دیدن میدان یا لامپ چراغ های کنار جاده ای قطب پایین تعظیم که ناشی از پیچ ثابت است. جدی اگر سقوط صدمه شخصی باعث می شود.

قطب بالا چراغ ها به طور کلی متشکل از دو یا سه لوله های فولادی، در نصب به توجه ویژه به هر دو بخش پلاگین یکدیگر عمق درج کمتر از 60 سانتیمتر، اگر پلاگین نیست در محل، نگران نباشید آن خود را پایین خواهد شد ، اما کلی تاثیر می گذارد اگر پلاگین در محل، پس چه اتفاقی خواهد افتاد عمودی نوار چراغ چراغ های بالا و قطب وجود چپ و راست تکان دادن وضعیت خواهد بود.

بالای بالای قطب بالا است که محل لینک ثابت توسط سه M14 مرتبط یا M16 پیچ نصب باید توجه به این است که سه پیچ باید پیچ فولاد ضد زنگ، بسیاری از تولید کنندگان قطب بالا نادیده گرفتن مشکل است ، استفاده عادی آهن گالوانیزه پیچ، پیچ آهن و مدت زمان زنگ جدی باعث مشکلات decoupling شود و یا قطع می تواند، مشکلات لامپ لامپ حرکات طبیعی می شود.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540