صفحه اصلی > اخبار > محتوای

سیل نور رنگ خوب است

نور افکن نورافکن لامپ طرح و انظار نیست. درجه اول نقطه منبع نور یکنواخت می تواند در تمام جهات روشن شده است. دامنه خود را از نور را می توان به آیکون دارای هشت سطح در صحنه تنظیم شده است. نور افکن استفاده می شود به طور گسترده در تولید منبع نور، نور افکن های استاندارد مورد استفاده برای تمام صحنه روشن است.

از آنجا که نور افکن عمر طولانی صرفه جویی انرژی ارائه رنگ خوب بالا نسبت نور قابل مشاهده عملکرد عالی برق و بسیاری از ویژگی های دیگر، سیل نور پس از آن به عنوان نسل جدیدی از چراغ برق منبع بیشتر و بیشتر مردم شده است به طور کلی است. به رسمیت شناخته شده، به طور کلی نیز در نجف آباد، بزرگراه ها، تونل راه آهن، ساخت پل ها و سالن ها، مربع، و دیگر اماکن و مناطق اعمال می شود.

چگونه به نصب نور افکن

1. نصب حصار سوراخ در دیوار سیل نور با توجه به شرایط واقعی زمین، معمولا در عرض 3 cm;

2. انجام اقدامات ضد استاتیک زیرا نمرات مختلف کیفیت نور افکن توانایی متفاوت، آنتی استاتیک قدرت مختلف;

3. نصب توجه داشته باشید که آب بندی و آب بندی فقیر، قطر تاثیر عمر نور افکن؛

4. سیل سیم کشی نور بهتر است نه بیش از 25 سانت نور سیل قدرت ترانسفورماتور می تواند طول متغیر مربوطه، یا روشنایی را تحت تاثیر قرار است.

از آنجا که نور افکن است که عموما از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است، سطح درجه حرارت بالا، ضد اسید و قلیایی، ضد پیری پوشش هم، بنابراین نور افکن کلی دما بالای خوب، مقاومت بالا، شفاف، بنابراین او سکس، و غیره، ضد آب به طور کلی نوع روشنایی در فضای باز.

نور افکن استفاده می شود به طور گسترده در اثر منبع نور، صحنه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نقش نور افکن های متعدد به تولد اثر بهتر. از یک نقطه خاص جهت تابش یکنواخت از اشیاء، آن را به لامپ های آنالوگ و شمع بهتر استفاده کنید. نور افکن را می توان هر نقطه در صحنه قرار داد. به عنوان مثال، آن خارج از محدوده دوربین یا داخل جسم می توان قرار داد. سیل نور آن به استفاده از رنگ های مختلف از نور افکن در صحنه است. نور افکن این می تواند به آینه بینی و مخلوط در مدل. طیف نور افکن نسبتا بزرگ است و اثر نور افکن بسیار آسان است برای پیش بینی است و این نور وجود دارد بسیاری از اهداف کمکی، به عنوان مثال، نور افکن نزدیک سطح جسم قرار می گیرد آن در سطح جسم نور تولید خواهد شد نور. آن شایان ذکر که نور افکن حد ایجاد شود می تواند، سیل نور غیر این صورت اثر می شوند کسل کننده و کسل کننده است. بنابراین در اثر معمول نقشه تولید و توجه بیشتر به روشنایی پارامترها و طرح اثر اثر صحنه صحنه انباشت تجربه، تجربه نور با مهارت استاد.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540