صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نور افکن خستگی را ایجاد نمی کند

ما می دانیم که در بسیاری از اماکن عمومی نور افکن مانند بیلبوردهای تبلیغاتی بزرگراه تونل راه آهن، پل و پلچک، مربع، ساختمان و غيره استفاده خواهد شد. نور افکن طور مساوی می تواند در تمام جهات به نور روشن است، که هر نیاز به روشن گوشه را روشنایی و محدوده نور افکن می تواند خودسرانه تنظیم جسم سایه طرح تولید. بنابراین بسیاری از اماکن عمومی برای استفاده از نور افکن، در حالی که نور افکن استفاده می شود به طور گسترده در نمودار اثر منبع نور است را انتخاب کنید، نور افکن استاندارد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ما کل صحنه روشن، آن دامنه روشنایی خاص مشخص شود نیاز.

نور افکن نور منتشر، بالا بدون جهت به جای ایجاد یک طرح کلی روشن از نور را ایجاد کنید و نوزاد بنابراین سایه خاموش و شفاف تر از نور را داشته باشد. هنگامی که ما با استفاده از نور افکن برای روشن شی روشنایی بسیار پایین آهسته تر از شبیه منبع نور سایه تولید نور انظار و نور سیل و برخی از لامپ نور است که به خصوص به آرامی کاهش پایین آهسته است. مواد بدن آلومینیوم آلیاژ ریخته گری تحت فشار، پوشیده شده با لایه های بالا مقاومت در برابر سیل نور اسید و بازها مقاومت، مواد ضد پیری چراغ نور افکن.

ما می دانیم چه نور افکن است، بنابراین اجازه دهید نگاه در برخی از ویژگی های نور افکن تا ما بهتر می تواند درک نور افکن:

1. طول عمر چون نور افکن نه الکترود، آن را به براساس اصل القای الکترومغناطیسی و فلورسنت تخلیه اصل ترکیبی از نور, بنابراین بدون زندگی محدود کردن قطعات، صرفه جویی در هزینه های مواد و هزینه های کار ;

2. انرژی، 85W نور افکن و 500W انرژی نور لامپ های رشته ای معادل;

3. محیط زیست حفاظت، استفاده از جیوه جامد عامل نور سیل شکستن محیط زیست آلودگی شود، بهبودی بالا است;

4 رنگ خوب است شاخص رنگ آن بیشتر از 80 است و رنگ نور نرم است، طبیعی;

5. حرارت دادن وسایل لازم نیست بلافاصله شروع می و شروع دوباره، سوئیچ چند پدیده تجزیه نور ظاهر می شود;

6-بدون سیگنال نور افکن کار فرکانس بسیار بالا است، هیچ اثر بارق باشد، سیل نور را ایجاد خستگی چشم، باعث حفظ سلامت بینایی;

7 درجه حرارت-رنگ اختیاری است می تواند مبتنی بر نیاز از 2700 k - 6500 k انتخاب آزاد و می توان به لامپ های رنگی مورد استفاده در نورپردازی باغ در داخل ساخته شده است.

8. عالی خواص الکتریکی، ضریب توان بالا از نور افکن، شار ثابت خروجی می تواند;

9-وجود دارد نصب بالا سازگار است، می تواند در هر مکان نصب، محدود می شود.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540