صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نور افکن است یکی از منابع نور در استودیو


نور افکن در پرتو اطراف منبع نور یکنواخت, محدوده تابش آن را می توان تنظیم به خودی خود می تواند مورد استفاده برای کل سایت روشن، نور افکن شایع ترین مورد استفاده برای روشنایی ریخته، یکی از روشنایی لازم است منبع استودیو.

ویژگی های نور نور افکن

1، صرفه جویی در انرژی و محیط زیست حفاظت: نور افکن استفاده است جامد عامل جیوه است نوع محیطی عاری از آلودگی مواد, که اکثر آنها را می توان بازیافت نور افکن و لامپ عمومی نسبت به صرفه جویی در حدود 75% برق، سیل نور کاملا سالم و صرفه جویی در انرژی محصولات است.

2 فرکانس بدون فلش: نور افکن فرکانس کار بالا، نه باعث خستگی چشم، حفاظت موثر از بینایی.

3 رنگ خوب است: رنگ نور افکن ارزش بیش از 80 است، نور سیل نور نسبتا نرم است، سطح جسم نیز بسیار نرم و طبیعی است.

3، نه پیش گرم کردن: نور افکن می توانید بلافاصله شروع و راه اندازی مجدد, چند سوئیچ مشترک لامپ تخلیه الکتریکی نور از پدیده فروپاشی عمر طولانی داشته باشد.

4، نصب و راه اندازی نور افکن ساده و راحت است، سیل نور می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مناسبت های مختلف برای نصب، محدودیت های نسبتا کوچک هستند.

نرم افزار Omni-نور

نور افکن می شی از همه جهات روشن و منبع نور که می تواند شبیه سازی محصولات نورپردازی مانند لامپ نقطه ای، و نرم است. مشترک برای بیلبوردهای تبلیغاتی بزرگراه تونل راه آهن، پل و پلچک، مربع، ساختمان و غيره استفاده می شود.

محدوده روشنایی نور افکن خودسرانه تنظیم شده می تواند در تولید اثر نمودار است به طور گسترده استفاده می شود یک نوع منبع نور صحنه مسابقات lamplight، نور سیل حمل ممکن است در افزایش مناسب و کاهش بدست آمده است اثر رضایت بخش ترین.

توجه به نصب و استفاده از نور نور افکن

1، نور افکن در نصب, بهتر است با استفاده از سری LED فرم درخواست منجر به توجه به طراحی مدار اوج ولتاژ و جريان به محدوده استاندارد است.

2، نصب و راه اندازی نور افکن توجه به اثر بسته بندی، سیل نور آب بندی اثر نور افکن های ضعیف، تا حد زیادی استفاده زندگی چراغ نور افکن کوتاه خواهد شد.

3 نصب نور افکن نیاز پرسنل حرفه ای ساخت و ساز برای نصب، برای جلوگیری از استفاده های بعدی از مشکل.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540