صفحه اصلی > اخبار > محتوای

Floodlight گسترده نور


نور لامپ ها به طور کلی لنز (علاوه بر نور سیل نور) را تنظیم نمی کند، بلکه استفاده از نور مستقیم از منبع نور و سطح از سطح نور به نور، به طوری که آن را به یک ساختار جهت، بلکه به عنوان یک فاصلۀ طولانی نورپردازی با نور افکن، نور را از نور لنز کنتراست لنز و نور، که نور لامپ نور است، هدایت می کند. همچنین طیف گسترده ای از چراغ های طراحی شده برای نورپردازی، و برای قسمت محلی مرحله به منظور ایجاد نور نرم تر نور، Flood Light یا ایجاد یک سطح روشنایی یکنواخت و می تواند زاویه آن و دیگر نیازهای طراحی را تنظیم کند به تنهایی لامپ و فانوس.

Floodlight طیف گسترده ای از نور، نور و نرم یکنواخت، همراه با فیلتر رنگ می توانید رنگ های دیگر از نور دریافت کنید. روشنایی مرحله با نور افکن به طور کلی به عنوان یک ردیف از چراغ، یک منطقه بزرگ از نور طراحی شده است. اثر محلی نورپردازی صحنه، Flood Light، استفاده از زاویه قابل تنظیم لامپ های فردی است. نور افکن در محدوده نورپردازی مرحله نمی تواند یک نقطه و نقاط قابل توجهی از نقطه را داشته باشد.

چراغ های نور به عنوان منبع نور الکتریکی محصولات جایگزین توسط افراد بیشتر و بیشتر شناخته شده است، همچنین در بسیاری از مناطق استفاده شده است. ویژگی های اصلی آن به شرح زیر است:

1، طول عمر: لامپ های معمولی رشته ای، فلورسنت، انرژی صرفه جویی، و دیگر لامپ های تخلیه گاز رشته یا الکترود، و رشته یا الکترود اثر اسپری دقیقا بخشی ضروری از عمر لامپ است. لامپ تخلیه الکترود بدون فرکانس بدون تعمیر و نگهداری کمتر یا با کمترین قابلیت اطمینان. زندگی تا 60،000 ساعت (10 ساعت در روز، زندگی می تواند به بیش از 10 سال برسد). در مقایسه با چراغ های دیگر: 60 بار لامپ رشته ای؛ 12 برابر لامپ های صرفه جویی در انرژی؛ 12 بار لامپ فلورسنت؛ 20 بار لامپ جیوه فشار بالا است. طول عمر سیلندر و در نتیجه باعث کاهش نگرانی های تعمیر و نگهداری و تعداد جایگزینی، صرفه جویی در هزینه های مواد و هزینه های کار، و اطمینان در استفاده از نرمال درازمدت می شود. از آنجایی که نور افکنی هیچ الکترودی ندارد، Flood Light بر اساس القای الکترومغناطیسی و اصل تخلیه فلورسنت به نور متکی است، بنابراین زندگی در اجزای اجتناب ناپذیر محدود نمی شود. عمر طول عمر با توجه به سطح کیفی اجزای الکترونیکی، طراحی مدار و روند تولید فوم تعیین می شود، عمر خدمات عمر تا 60،000 تا 100،000 ساعت.

2، صرفه جویی در انرژی: در مقایسه با رشته های رشته ای، حدود 75٪ صرفه جویی در انرژی، 85W شار نور شعاعی و 500W شار نور نور تقریبا برابر است.

3، حفاظت از محیط زیست: از یک عامل جیوه جامد استفاده می کند، حتی اگر این شکست باعث ایجاد آلودگی به محیط زیست شود، بیش از 99٪ قابل بازیافت، منبع نور واقعی سبز است.

4، هیچ سوسو زدن: به دلیل فرکانس بالا از کار، به طوری که "بدون اثر استروبوکوپیک"، باعث خستگی چشم، محافظت از چشم ها سالم نیست.

5، رنگ خوب است: شاخص رنگ بیش از 80، رنگ نور نرم است، نشان دادن رنگ طبیعی از شی با توجه به.

6، رنگ رنگ اختیاری: از 2700K ~ 6500K توسط مشتری با توجه به نیاز به انتخاب، Flood Light و می توان از لامپ های رنگی، برای روشنایی دکوراسیون باغ ساخته شده است.

7، نسبت بالا نور قابل مشاهده: در نور منتشر شده، نسبت نور مرئی 80٪ و یا بیشتر، جلوه های بصری.

8، بدون پیش گرم شدن می توان بلافاصله فعال و راه اندازی مجدد، چند بار سوئیچ عادی با لامپ تخلیه الکترود در شرایط کاهش است.

9، عملکرد الکتریکی عالی: فاکتور قدرت بالا، هارمونیک جریان پایین، ولتاژ منبع تغذیه ثابت Flood Light، خروجی یک شار نورانی ثابت.

10، نصب سازگاری: می تواند در هر جهت، بدون محدودیت نصب شود.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540