صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغهای روشنایی بیشتر و بیشتر افراد پذیرفته می شوند

نور سیلو مخصوص استفاده از تعدادی از عملیات مهندسی در محیط داخلی و در فضای باز یا محل ساخت و ساز و سایر مکان های روشنایی ثابت است، نه تنها ظاهر جدیدی دارد، بلکه یک اثر نورانی خوب، امن و با دوام است.

نور فلاش یک نوع نور است که می تواند منبع نور یکنواخت را در اطراف ما پخش کند. نور سیل منبع نور آن منبع نور نقطه ای است که در صحنه ما در یک تصویر هشت ضلعی نشان داده شده است و ما می توانیم با توجه به خودمان مقدار مورد نیاز برای انجام انتخاب تنظیم کننده محدوده منبع نور، اغلب توسط افراد استفاده شود به اثر تولید، که اغلب به استودیو داخلی استفاده می شود، اثر عالی است.

چراغ های نور به عنوان منبع نور الکتریکی محصولات جایگزین توسط افراد بیشتر و بیشتر شناخته شده است، همچنین در بسیاری از مناطق استفاده شده است. عمدتا برای تابلوهای تبلیغاتی، بزرگراه ها، تونل های راه آهن، پل ها و کوه ها، مربع ها، ساختمان ها و مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. پس چرا پروژکتور چیست؟ Floodlight یک نقطه روشنایی می تواند در تمام نقاط نقطه نور باشد، طیف وسیعی از نور را می توان تنظیم کرد، Flood Light در صحنه نمایش داده شده به عنوان یک نماد هشت ضلعی مثبت. نور لامپ ها به عنوان منبع نور بیشتر مورد استفاده در ساخت اثر است، و نور افکن استاندارد برای روشن شدن تمام صحنه استفاده می شود. برای نشان دادن نتایج بهتر، می توان از نورپردازی چندگانه در صحنه استفاده کرد. در شرایطی که

ویژگی های نورپردازی نور

Floodlight به طور گسترده ای در اثر یک منبع نور استفاده می شود، صحنه را می توان برای هماهنگ کردن نقش چندین نور افکن تا تولد یک اثر بهتر استفاده کرد. از یک نقطه خاص به جهت تابش اشیاء یکنواخت، آن را بهتر از لامپ های الکتریکی و شمع ها استفاده کنید. Floodlights را می توان در هر نقطه از صحنه قرار داد. به عنوان مثال، می توان آن را خارج از محدوده دوربین قرار داد، یا درون جسم قرار می گیرد. نور سیلور معمولی است که از بسیاری از رنگ های مختلف نور افکن در صحنه استفاده کنید. این پروژکتورها می توانند به صورت تاریک طراحی شده و در مدل قرار گیرند. همانطور که محدوده سیلندر نسبتا بزرگ است، اثر نورپردازی بسیار پیش بینی شده است و این نور اهداف کمکی بسیاری دارد، به عنوان مثال، نور افکنی که در نزدیکی سطح جسم قرار گرفته است، سطح جسم برای تولید نور درخشان. شایان ذکر است که نورافکن ها نمی توانند بیش از حد ایجاد شوند، در غیر این صورت اثر خفگی و کسل کننده خواهد بود. نور سیل بنابراین در اثر معمول نقشه تولید و توجه بیشتر به تجربه پارامترهای نورپردازی و طرح اثر اثر صحنه صحنه، انباشت تجربه، نور را با مهارت ها تسلط می دهد.

ویژگی های Floodlight

با توسعه مداوم صنعت روشنایی ما، نور فلاش در زندگی مردم بیشتر و بیشتر رایج است، Flood Light آن را بیشتر و بیشتر مردم به رسمیت شناخته شده به پذیرش، عمدتا به این دلیل که دارای ویژگی های زیر است:

1، نور پروژکتور دارای عملکرد الکتریکی عالی است. در شرایط عادی، قدرت تابش نور نسبتا بالا است، بنابراین استفاده از منبع تغذیه فعلی جریان، با جریان پایین هارمونیک، می تواند جریان شار سبکی نسبتا پایدار را تولید کند.

2، محدوده عملیاتی نورافکن نسبتا گسترده است، نصب نیز راحت تر و سریع است. طراحی لامپ Floodlight جمع و جور و نفیس، آسان برای نصب، Flood Light شما می توانید از راه های مختلفی برای نصب استفاده کنید، به محیط و محدوده مکان مربوط نمی شود.

3، نسبت نور رصد نور افقی نسبتا بالا است. در نور ناشی از نور سیل در داخل، میزان نور قابل مشاهده برای رسیدن به بیش از 80٪، اثر بصری بسیار خوب است.

4، پروژکتورها یک رنگ خوب دارند. به طور معمول هنگامی که ما از نور فلاش استفاده می کنیم، یک نور نسبتا نرم را می فرستد، این شی با نور خورشید روشن می شود، اثر طبیعی تر است، شاخص رندر رنگ آن بالاتر از 80 است.

5، نور افکن در استفاده از زمان پدیده stroboscopic ظاهر نمی شود. پس از پردازش عالی پردازش تولید نور پروژکتور، راندمان بالا، Flood Light در محل کار هنگامی که بارق، تابش خیره شدن و غیره وجود نخواهد داشت، چشم دیگر را نمی بندد، پدیده خستگی چشم را به شما نمی دهد

6، نور لامپ یک نوع لامپ صرفه جویی در انرژی است. با محبوبیت نور رهبری در بازار روشنایی، مردم بیشتر و بیشتر به تولید لامپ ها در استفاده از نور لامپ منجر شود، استثنا نیست، بلکه از رهبری به عنوان منبع نور آن استفاده می شود، بنابراین، با فاز روشنایی عمومی مقایسه ، چراغ های روشنایی انرژی کارآمدتر می شوند.

7، دوره استفاده از نور فلاش نسبتا طولانی است. Floodlight از رشته ای برای تولید Flood Light استفاده نمی کند بلکه استفاده از لامپ تخلیه الکترود نشده با فرکانس بالا برای تولید، زمان تابش آن به طور کلی بیش از 60000 ساعت است در مقایسه با سایر لامپ های سنتی نسبت به عمر طولانی تر.

8، نور لامپ نوعی از لامپ های محیط زیست است. هنگامی که ما نور پروژکتور را می سازیم، از جیوه جامد در داخل آن استفاده می کنیم، و اگر ما به طور تصادفی شکسته، Flood Light ما لازم نیست که در مورد آلودگی محیط زیست نگران باشیم. ما می توانیم آن را پس از استفاده از لامپ ها بازیابی کنیم. استفاده از شاخص زیست محیطی نسبتا بالا است.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540