صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نور لامپ ها در مناطق مختلف استفاده می شود

Floodlight نقطه ای از نور می تواند به طور یکنواخت در تمام جهات روشن شود، محدوده نورافکن می تواند به طور خودسرانه در صحنه به عنوان یک نماد هشت ضلعی مثبت تنظیم شود. نور لامپ ها به عنوان منبع نور بیشتر مورد استفاده در ساخت اثر است، و نور افکن استاندارد برای روشن شدن تمام صحنه استفاده می شود. نورپردازی چندگانه را می توان در صحنه استفاده کرد. برای تولید نتایج بهتر با یک لامپ به یک چتر انعکاسی بزرگ، Flood Light برای منبع نور پرتوهای پر نور برای استفاده در می آید. هرچند که سقف روشنایی ضروری است، اما برای عکاسی عموم عکاسی داخلی، نورپردازی نیز می تواند به عنوان یکی از نورهای در نظر گرفته شود.

ویژگی های Floodlight

چراغ های نور به عنوان منبع نور الکتریکی محصولات جایگزین توسط افراد بیشتر و بیشتر شناخته شده است، همچنین در بسیاری از مناطق استفاده شده است. ویژگی های اصلی نورپردازی عبارتند از:

1، طول عمر: لامپ های رشته ای معمولی، فلورسنت، لامپ های صرفه جویی در انرژی و چراغ تخلیه گاز سیلاب دارای یک رشته یا الکترود و اثر اسپری شدن رشته یا الکترود دقیقا اجزای اجتناب ناپذیری از عمر لامپ است. لامپ تخلیه الکترود بدون فرکانس بدون تعمیر و نگهداری کمتر یا با کمترین قابلیت اطمینان. زندگی تا 60،000 ساعت (10 ساعت در روز، زندگی می تواند به بیش از 10 سال برسد). در مقایسه با چراغ های دیگر: 60 بار لامپ رشته ای؛ 12 برابر لامپ های صرفه جویی در انرژی؛ 12 بار لامپ فلورسنت؛ 20 بار لامپ جیوه فشار بالا؛ طول عمر سیلندر و به همین ترتیب تعمیر و نگهداری مشکل و تعداد جایگزینی، هزینه های مواد سیل نور صرفه جویی و هزینه های نیروی کار و همچنین اطمینان از استفاده نرمال درازمدت را کاهش می دهد. به عنوان نور سیل بدون الکترودها، اصل القایی الکترومغناطیسی و اصل تخلیه فلورسنت همراه با نور است، بنابراین نور افکن برای محدود کردن اجزای اجتناب ناپذیر وجود ندارد. نور سیلو عمر مفید فقط با سطح کیفی اجزای الکترونیکی، طراحی مدار و فرآیند تولید فوم تعیین می شود، عمر خدمات عمر تا 60،000 تا 100،000 ساعت.

2، صرفه جویی در انرژی: در مقایسه با لامپ های رشته ای، صرفه جویی در انرژی تا 75٪،٪ 85 Flux و Flow Light 500W، تقریبا برابر است.

3، حفاظت از محیط زیست: نور لامپ استفاده از عوامل جیوه جامد، سیل نور حتی اگر شکست باعث آلودگی به محیط زیست، 99٪ [٪] از نرخ قابل بازیابی است منبع نور سبز واقعی است.

4، هیچ سوسو زدن: همانطور که فرکانس نور سیلاب بالا است، به طوری که "هیچ اثر استروبوسکوپیک"، باعث خستگی چشم نمی شود، چشم های سالم را حفظ می کند.

5، رنگ خوب است: شاخص رنگ بیش از 80، نور رنگ نرم، نور سیل رنگ طبیعی نشان داده شده از جسم با توجه به عکس.

6، رنگ رنگ اختیاری: از 2700 OK ~ 6500 OK توسط مشتری با توجه به نیاز به انتخاب و می تواند از لامپ های رنگی، برای نورپردازی دکوراسیون باغ ساخته شده است.

7، نسبت بالا نسبت نور مرئی: در نور منتشر شده، Flood Light نسبت نور مرئی 80 [٪] بالا، اثر بصری خوب است.

8، بدون پیش گرم شدن می تواند بلافاصله فعال و مجددا راه اندازی شود، بسیاری از سوئیچ ها با نور لامپ تخلیه الکترود در معرض کاهش قرار نمی گیرند.

9، عملکرد الکتریکی عالی: فاکتور قدرت بالا، هارمونیک جریان پایین، ولتاژ منبع تغذیه ثابت Flood Light، خروجی یک شار نورانی ثابت.

ویژگی های نور افکن

چراغ های روشنایی، اشیا را به طور یکنواخت از نقطه خاصی در همه جهات روشن می کنند و بهتر است از آن برای مقایسه لامپ ها و شمع ها استفاده کنید. Floodlights را می توان در هر نقطه از صحنه قرار داد. به عنوان مثال، Flood Light می تواند خارج از محدوده دوربین قرار گیرد یا در داخل جسم قرار می گیرد. شایع است که از بسیاری از رنگ های مختلف نور لامپ در صحنه استفاده کنید. این پروژکتورها می توانند به صورت تاریک طراحی شده و در مدل قرار گیرند. به عنوان محدوده نورافکنی نسبتا بزرگ است، اثر نورپردازی بسیار پیش بینی شده است، Flood Light و این نور اهداف کمکی زیادی دارند، به عنوان مثال، نور افکنی که در نزدیکی سطح جسم قرار دارد، سطح جسم برای تولید نور روشن.

نرم افزار Floodlight

چراغ نور نشانگر اشیا از یک نقطه خاص در همه جهات است و بهتر است از آن برای شبیه سازی لامپ ها و شمع ها استفاده شود. Floodlights را می توان در هر نقطه از صحنه قرار داد. به عنوان مثال، می توان آن را خارج از محدوده دوربین قرار داد، یا درون جسم قرار می گیرد. در شرایطی که

شایع است که از بسیاری از رنگ های مختلف نور لامپ در صحنه استفاده کنید. نور سیل این پروژکتورها می توانند به صورت تاریک طراحی شده و در مدل مخلوط شوند.

همانطور که محدوده سیلندر نسبتا بزرگ است، اثر نورپردازی بسیار پیش بینی شده است و این نور اهداف کمکی بسیاری دارد، به عنوان مثال، نور افکنی که در نزدیکی سطح جسم قرار گرفته است، سطح جسم برای تولید نور درخشان. در شرایطی که

دامنه اصلی برنامه Floodlight: بیلبورد ها، بزرگراه ها، تونل های راه آهن، پل ها و سالن ها، میدان ها، ساخت و ساز و غیره.

10، نصب سازگاری: Flood Light می تواند در هر جهت، بدون محدودیت نصب شود.

اشاره به زمانی است که مراجعه به صحنه یا نیازهای نورپردازی نورپردازی نسبت به پس زمینه آن بسیار بیشتر است، برای روشن شدن یک صحنه یا پروژکتور نور برای شلیک لامپهای به چارچوب انعکاسی بزرگ برای روشنایی بالا از استفاده از منبع نور منتشر شده طراحی شده است. سایبان نورپردازی ضروری، Flood Light است، اما برای عکاسی عموم آماتور داخلی، نور نیز می تواند به عنوان یکی از نور در نظر گرفته شود.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540