صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نور افکن سقف را روشن می

در متن شهر اغلب به نصب نور افکن در یک مکان ایده آل نیست. باید تنظیم در صحنه بر اساس طراحی اولیه طراحی روشنایی را به حساب محدودیت های فیزیکی از محل و دستیابی به راه حل رضایت بخش ترین، مانند توجه به ظاهر لامپ فلورسنت تابش خیره کننده، تعمیر و نگهداری و تنظیم ورودی.

عرض پرتو تولید شده توسط نور افکن ممکن است بزرگتر و یا کوچکتر بسته به تنظیم موقعیت سیستم نوری و منبع نور در لامپ. مرسوم، نور سیل طیف پرتو نور افکن با جهت شدت نور معادل 50 درصد از اوج شدت نور در جهت محوری پرتو تعیین می شود.

طیف پرتو نور افکن متقارن دایره ای ثابت در هر صورت، و محدوده پرتو نور افکن مستطیل شکل است معمولا بیضی شکل که دو مقدار مربوط به تقارن دو هواپیما تعیین می شود.

در برخی از کاربردهای پرتو نور استفاده نامتقارن در مورد اوج شدت نور است. در این صورت طیف پرتو معادل 50 درصد از شدت نور دو مشخص است نیم زاویه.

از آنجا که محدوده پرتو نور افکن بسیاری از باریک منحنی در مختصات قطبی در شکل 3 نمی خوانده شده و یا نادرست می تواند. به طور کلی اگر XY استفاده می شود، که در آن محور عمودی امتیاز نشان دهنده شدت روشنایی و محور افقی گاو نر نشان دهنده زاویه پرتو. در نور افکن اکثر سیل نور منبع نور است که نوری سیستم انتقال به شکل منحني (طیف پرتو شدت نور و تقارن) را تغییر دهید.

به منظور قادر به دیدن دایره برج، عرض برج روشنایی آقايان شود باید. با این حال، فیبر باید در خط عمودی باقی می ماند. نور افکن مطابق با انجیر. 5A و 5B مرتب شده اند. تغییر در نسبت فاصله جسم به جسم با قطر برج بستگی دارد.

هنگامی نسبت بالا است، برج باریک توسط نور افکن دور روشن است که آن به ترتیب دو نور افکن با توجه به انجیر. 5A مناسب است. هنگامی که نور افکن در مجاورت ساختمان نصب شده, سیل نور سه مجموعه نور افکن با توجه به شکل 5B برای برج پایین با زاویه 120 درجه از یکدیگر مرتب شود باید.

هنگامی که شما تنها یک ستون قطر بزرگ از یک جهت را مشاهده می کنید، شما ممکن است دو اثر. ممکن است برای ایجاد منطقه مرکزی روشن بین دو منطقه تاریک (شکل 5B / 5D / 5E شکل) یا به ترتیب بسته به ویژگی های ساختمان پس زمینه.

سقف است که معمولا از مواد است که تیره تر از داخل، پس آن روشنایی کم, حتی در طول روز ساخته شده است. به منظور حفظ تعادل، روشنایی نورپردازی سقف نمی تواند بالاتر از دیگر نقاط ساختمان باشد. اگر رنگ سقف آشکار نور سیل این اثر را می توان با استفاده از یک منبع نور با رنگ اولیه مناسب افزایش یافته است.

اغلب زمانی که نور افکن روشن نما امکان روشن سقف از همان محل است. در شهرها، نور افکن معمولا در ساختمان های مجاور نصب می توانید. در موارد دیگر نور افکن را می توان در دکل یا سقف در فاصله مربوطه نصب شده است.

اگر نور افکن در سقف نصب می شود، مهم است که توجه داشته باشید که این نور افکن هستند که در پناهگاه به حفظ ساختمان نصب شده است

زیبایی شناسی. نورگیرهای ویندوز سیل نور زهکشی صبرفسيل دودکش ها و دیگر ساختمان های محل نصب و نور افکن پنهان ارائه می کنند. نصب نور افکن در لبه پلت فرم سقف را آسان نما بالا پلت فرم روشن میکند

هنگامی که روشنایی ساختمان توسط نور افکن در مورد دو بار اوج ارتفاع نصب ارائه شده است، پرتو نور معمولا قادر به سقف روشن استکاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540