صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نور افکن است عملکرد عالی برق


نور افکن استفاده ویژه به تعداد عملیات مهندسی محیط داخلی و خارجی و یا در سایت ساخت و ساز و جاهای دیگر از نور ثابت است، آن است که نه تنها ظاهر رمان بلکه اثر نور خوب، مطمئن و با دوام، وجود ممکن است هنوز هم بسیاری دوستان دیده می شود، البته، وجود دارد بسیاری از دوستان این کاملا نمی دانند، سیل نور اما مهم نیست، امروز Xiaobian برای مبارزه با نور سیل به معرفی دقیق برای دیدن آنچه که نور افکن، چه اینجا ویژگی های خواهد شد نور افکن، استفاده از نور افکن اثر خوبی است.

نور افکن اصطلاح اشاره به نور می تواند در اطراف منبع نور ما را از نور ساطع شده است منبع نور آن منبع نور نقطه ای در صحنه ما را با نمایش گرافیکی دارای هشت سطح مثبت است، ما می توانیم با توجه به نیاز خود به محدوده چو یخ از منبع نور تنظیم نور سیل اغلب توسط مردم به اثر تولید آن استفاده می شود و اغلب توسط مردم به استودیو داخل ساختمان استفاده می شود، اثر عالی است.

ویژگی های نور افکن

با توسعه مداوم ما صنایع روشنایی نور افکن در زندگی مردم بیشتر و بیشتر رایج است، آن بیشتر و بیشتر مردم شناخته شده برای قبول عمدتا به دلیل ویژگی های زیر است:

1، نور افکن عملکرد عالی برق است. تحت شرایط عادی، انرژی نور افکن نسبتا بالا است استفاده ثابت فعلی منبع تغذیه، سیل نور با کم هارمونیک فعلی، بنابراین، از شار نسبتا ثابت خروجی می توانید.

2، نور افکن عملی محدوده نسبتاً گسترده ای است، نصب نیز راحت تر و سریع تر است. چراغ نور افکن طراحی جمع و جور و نفیس, آسان برای نصب، شما می توانید از انواع راه های نصب، سیل نور به محیط زیست و محل مهار نخواهد بود.

3، نسبت به نور مرئی نور افکن نسبتا بالا است. در نور ساطع شده توسط نور سیل داخل آن درجه نور مرئی برای رسیدن به بیش از 80% اثر بصری بسیار خوب است.

4، نور افکن رنگ خوب است. به طور معمول, هنگامی که ما با استفاده از نور افکن خواهد شد ارسال آن نور نسبتا نرم، شئ ساطع شده است توسط نور افکن با براق خوب، اثر طبیعی تر است، آن رنگ شاخص ارائه بالاتر از 80 است.

5، نور افکن در استفاده از زمان هنوز ظاهر می شود stroboscopic پدیده. پس از روند عالی پردازش محصولات نور افکن، راندمان بالا، سیل نور در محل کار هنگامی که وجود نخواهد بارق تابش خیره کننده و غيره به بیشتر چشم انسان جای گذاری نیست شما پدیده خستگی چشم را

6، نور افکن است نوع لامپ صرفه جویی در انرژی. با محبوبیت به رهبری نور در بازار روشنایی بیشتر و بیشتر مردم به رهبری خواهد شد تولید لامپ در استفاده از نور افکن مستثنی نیست، اما نیز رهبری را به عنوان منبع نور آن لذا با روشنایی عمومی مرحله مقايسه استفاده از ، نور افکن تبدیل انرژی به کارآمد تر.

7، نور افکن استفاده دوره نسبتا طولانی است. نور افکن رشته تولید استفاده اما استفاده از فرکانس بالا لامپ تخلیه electrodeless برای تولید نور سیل آن زمان تابش به طور کلی بیش از 60،000 ساعت است در مقایسه با سایر لامپ های سنتی در مقایسه با عمر طولانی تر.

8، نور افکن است نوع محیط زیست لامپ. وقتی که ما نور افکن، ما استفاده از جیوه جامد در داخل آن و اگر ما شکسته تصادفی سیل نور به نگرانی در مورد آلودگی محیط زیست داریم. هنگامی که ما از لامپ استفاده ما می تواند آن را بازیابی کنید. استفاده از شاخص های زیست محیطی نسبتا بالا است.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540