صفحه اصلی > اخبار > محتوای

دیدار با مردم نیازهای پارکی


برای چیدمان تجهیزات چشم انداز در باغ، باید شود به خصوص طراحی شده توسط کارکنان حرفه ای چه در باغ های عمومی و یا خصوصی خانواده باغ، چراغ باغ منحصر به فرد است یک بخش مهم و نحوه خرید باغ چراغ? اگر چه انواع چراغ باغ در بازار پارکی وجود دارد اما دانش چراغ باغ باید تا حدودی به خصوص برای نیازهای خانواده درک شود.

از نظر بازار انواع باغ چراغ نگاه بسیار زیبا اما از آنجا که دکوراسیون را در محل به گو تزئین در زمان خرید طرح باغ خود را, از سبک مناسب انتخاب مناسب باغ زیبا تر نگاه کنید د. البته باغ عمومی باغ نور وجود خواهد شد بیش از حرفه ای برای طرح، انتخاب چراغ باغ نیز به حساب منافع اقتصادی را.

اول از همه در مورد مواد چراغ باغ علاوه بر توجه به مشکل زیبا مهم مشکلات امنیتی وجود دارد همان ضد نشت اقدامات امنیتی اصلی است. اگر چه برخی از فولاد ضد زنگ ساخته شده است، اما به دلیل بازار تقلبی استیل بازار برخی از سردرگمی، پس شما که آیا برای خرید چراغ باغ درست یا نادرست است ندانید. اگر مواد را نمی توان تضمین کرد، باغ نور اشاره نمی ایمنی مشکل. که ما باید با دقت شناسایی خرید, شبیه سازی جعلی را خرید.

نیز وجود دارد در مورد چراغ, اگر مواد نه می تواند در زمان حرارت استفاده می شود، با عمر لامپ LED کوتاه خواهد شد، که انتخاب در نظر گرفتن جنبه یا Tingduo. در اینجا به ذکر است به طور خاص چرا به Yinghui روشنایی چراغ های باغ را انتخاب کنید? روشنایی هوی یانگ عمده صادرات، عمدتا در انواع روشنایی تولید و فروش شرکت مشغول نیز برای مدت زمان طولانی، پارکی اما همچنین به دلیل طولانی مدت صادرات تاسیس شده است و بنابراین باید کیفیت بسیار خوب است که آیا نیاز به خانواده چراغ باغ و یا امکانات عمومی برای پیدا کردن کیفیت قابل اطمینان محصولات اینجا مورد نیاز هستند. از آنجا که که درجه حرارت پخش سریع نور گسترش آن زندگی منبع نور LED روشنایی Yinghui طراحی بدن لامپ مس استفاده می شود.

چراغ باغ در این فرآیند، کاهش ارزش فناوری لامپ مس و صادرات کشورهای مختلف پس از بسیاری از هتل های ستاره توسط مورد علاقه و در شکل بسیار جدید است، کلید بسیار امن و مطمئن است. البته خانواده انتخاب وجود دارد، هر چراغ های باغ خانواده انتخاب شده است نیاز به مد و ظریف، باغ نور آن از فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم به تدریج قادر به تامین نیاز مردم بوده است. البته, هنگامی که شما انتخاب می کنید باید در نظر گرفته چراغ باغ کیفیت نور و چراغ است.

به طور خلاصه، انتخاب چراغ باغ نه تنها انتخاب طراحی زیبا و منحصر به فرد و مس به عنوان مواد خام تولید شده توسط چراغ باغ ظریف تر و شریف به ویژه برای خانواده در باغ خصوصی است. به خصوص مانند روشنایی Yinghui چنین صادرات به کشورهای مختلف لامپ محبوب تر هستند. چراغ باغ دانش، درک خریداری البته اینجا هنوز هم دارد بسیار یک و بیشتر سوالات ما می توانید از طریق وب سایت رسمی Yinghui روشنایی به مشورت.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540