صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ باغ برای ایجاد یک نمایش خوب

پارکی، به عنوان نام آن پیداست، عمدتا در باغ چراغ استفاده می شود. آن این است که مصرف کم انرژی، ضریب ایمنی بالا برای روشنایی و دیگر ویژگی. از نظر عملکرد، این پادشاه فضای صحنه است. شکل انواع در فضای مختلف مناسبتهای مختلف و اشیاء مختلف آن می تواند ایجاد یک محیط عفونی فضا و ایجاد فضای مختلف صحنه. بنابراین، چه نوع محیط باغ چراغ مناسب تر است؟

اولین محیط - محل بسیاری از مردم. مانند پارک. چراغ باغ از قصد اصلی این است که کنتراست زیبایی باغ و سپس مردم برای لذت بردن از ایالات متحده می دهد. باغ, باغ نور طبیعت محیط ظریف است. تا زمانی که محیط زیبا است، بنابراین، مناسب برای نصب و استفاده از چراغ های باغ است. پارک مناظر و جو با چراغ باغ به طور طبیعی بسیار مناسب است. در شب چراغ روشن, مشاهده زیبایی همان است. اگر وضعیت سخت ساخت سیمان، باغ نور چه حس زیبایی قابل بیان نیست،.

محیط دوم - محل به دنبال جو. مانند خانه های شخصی. خانه ها در شهر همه متعلق به نوع دقیق. اگر شما خارج از تاریکی اما ایالات متحده اجازه می دهد. با چراغ چراغ باغ سلیقه صاحب خانه و سبک را منعکس می. زیر چراغ روشن است، اما همچنین قادر به دنبال بیشتر شبیه یک خانه خصوصی. دعوت سه پنج تن از دوستان در باغ، چراغ پارکی آرام کالا با شراب قرمز، نگاهی به اطراف مناظر دلپذیر، بحث در مورد موضوع مورد علاقه، حتی اگر بدون ستاره بلکه فضای بسیار وجود دارد. اما فقدان نور جو نمی دانم از کجا شروع.

محیط سوم - که در آن مردم اغلب راه رفتن. مانند بخش. یک شب بخش راه رفتن افراد بالا تر می شد. در فضاي سبز منطقه نصب و راه اندازی چراغ های باغ هر دو روشنایی در اما همچنین برای ایجاد نمای خوب. همه جا می توانید ببینید نور منطقه بلکه همچنین به ساکنین احساس امنیت می دهد. مصرف کم برق چراغ باغ یک انتخاب بزرگ است. جدا از راه دور، نصب و راه اندازی چراغ های باغ، شما می توانید اجازه دهید جامعه روشن.

چراغ باغ مزایای بسیاری، بسیاری از محیط های مناسب برای نصب و راه اندازی چراغ های باغ وجود دارد. جایی که مناسب است برای نصب چراغ های باغ وجود دارد؟ در واقع نور باغ چنین جایی نیز وجود دارد. به طور کلی باغ چراغ مناسب برای نصب بر روی گیاهان و یا سنگ است. اگر در حیاط خصوصی و یا منطقه مناسب برای نصب در گوشه ای به خصوص در نزدیکی پنجره است. همانطور که همه ما می دانیم مکان وجود دارد نور اغلب پشه جمع آوری. در تابستان، ما اغلب گروه پشه ها پرواز در نور ببینیم. اگر نصب کنار پنجره پشه به راحتی از طریق پنجره به خانه جمع شده بودند. باز پنجره تنفس می تواند پنجره پشه ها حرکت می کند، این نور به سرزنش فاجعه است. زیرا اثر را بازی می تواند علاوه بر این، نور باغ گیاهی داخل لامپ باغ ایده خوبی نیست.

بنابراین، در چه نوع محیط می تواند چراغ نصب شده باغ را به حساب ابزار واقعی محیط زیست برای نصب لازم است حتما. علاوه بر این، در تعیین نیاز به نصب را به حساب, لازم به چراغ باغ بازی اثر مورد نظر را بدون آوردن دیگر مشکل است.

چراغ باغ به نظر می رسد برای مدت طولانی در زندگی، چراغ باغ پراکنده در منطقه پارک خوش منظره و زیبا منطقه، ویلا منطقه. در انتخاب مستمر آنها بیشتر و بیشتر مردم انتخاب به هدپ چراغ باغ، هدپ چراغ باغ به تدریج تبدیل به جریان اصلی انتخاب چراغ باغ روند. سوال در اینجا، چرا بیشتر و بیشتر مردم خواهد شد انتخاب به هدپ چراغ باغ باغ نور وجود دارد؟ این ذکر مزایای چراغ باغ کم فشار داشته باشد.

اولین سود در ولتاژ امن می تواند برای جلوگیری از تماس مستقیم خسارت مستقیم و تصادفی نشت. از آنجا که پایین تر از سطح ولتاژ استاندارد روشنایی کم فشار چراغ باغ اصطلاح. به طور کلی بهتر از 24V. این مربوط به ولتاژ است که بدن انسان برسد. با توجه به آزمون های علمی بدن انسان می تواند ولتاژ حداکثر نه بیش از 36V تماس مداوم با ولتاژ ایمنی 24V برسد. چراغ باغ به دلیل زندگی در محیط انسان، آن است دشوار است که کسی که آن پارکی به خصوص آگاهی ایمنی خواهد شد اگر شما آمد با ایمنی چراغ باغ کودکان، باغ لامپ خود را به احتمال زیاد است تعیین جریان زندگی. بنابراين از نقطه نظر امنیتی، چراغ باغ هدپ تر همه استقبال مي كند.

سود دوم ضد انرژی صرفه جویی. در مکان های عمومی نصب لامپ، ضد انرژی مورد نیاز اساسی ترین است. چراغ هدپ باغ در این زمینه عملکرد عالی تر است، به طور طبیعی احترام بیشتری برای استفاده از.

سود سوم ارزان است. چراغ باغ کم فشار قیمت نسبتا ارزان تر است. که برای آماده سازی پروژه های بزرگ شهری، بدون شک قادر به صرفه جویی در مقدار زیادی از پول. حتی اگر تنظیمات خانواده بلکه ذخیره مخارج.

مزیت چهارم این است که برای ایجاد یک فضای بسیار عالی. باغ چراغ علاوه بر یکی از اساسی ترین افکت های نوری، اثر بسیار مهم این است که ایجاد فضایی وجود دارد. از طریق تغییرات نرم در نور توسط تصور آینده تجربه فضای مختلف را داشته باشد. چراغ باغ هدپ اثر نور چراغ که اثر نور مشترک از مکان های تفریحی است. باغ و مانند که در آن مردم است اوقات فراغت دریافت مکان با نور چراغ باغ هدپ نرم، مردم احساس گرم و طبیعی شده است. زندگی در چنین محیط، به منظور از مشغول لذت بردن از کار که از صلح و آرام.

مزایای چراغ باغ هدپ آنقدر آشکار است، بیشتر و بیشتر مردم را انتخاب کنید چراغ باغ هدپ تعجب آور نیست، اما برای انتخاب این محصولات می شود عجیب و غریب، ندارد آن?

Yinghui روشنایی چراغ های باغ هدپ محصولات بسیار مقرون به صرفه است. به عنوان سرمایه گذاری مشترک چین و ایالات متحده، Yinghui طیف گسترده ای از محصولات از طریق صدور گواهینامه ایالات متحده UL (صنعت شناخته شده قدرت آزمون)، کیفیت محصولات غیر عمومی می مقایسه. علاوه بر این، تعهد روشنایی Yinghui جایگزینی برای زندگی طولانی، که بدان معنی است که "چراغ Yinghui شما یک عمر استفاده کنید"، مهم نیست که از جنبه های محاسبه هستند بسیار مقرون به صرفه.

چراغ باغ کم فشار مزایای بسیاری از در خانه عشق و آثار را انتخاب کنید چراغ های باغ خود را، قرار دادن چراغ باغ کم فشار در فهرست آنها ببریم باید.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540