صفحه اصلی > اخبار > محتوای

باغ به زیبایی باغ می آید

چراغ های باغ، به عنوان نام، به طور عمده در چراغ باغ استفاده می شود. این دارای ویژگی های مصرف انرژی کم، ضریب ایمنی بالا و روشنایی است. از لحاظ عملکرد، پادشاه فضای موقعیتی است. مدل صد تغییرات، در فضای مختلف، مناسبت مختلف و همچنین شیء مختلف، می تواند محیط فضای تجارتی غنی را ایجاد کند و جو محیط های مختلف را ایجاد کند.

اولین نوع محیط زیست - بسیاری از مردم. مثل پارک. باغ نور در نظر گرفته شده است به فویل زیبایی باغ، و سپس مردم لذت بردن از زیبایی. باغ به طور طبیعی یک محیط ممتاز است. نور باغ بنابراین تا زمانی که یک محیط ممتاز باشد، برای نصب و استفاده از چراغهای باغ مناسب است. مناظر و محیط پارک برای نور باغ مناسب است. در شب، هنگامی که چراغ روشن است، چیزی که می بینید زیبایی متفاوت است. اگر همه ساخت و ساز سیمان سخت است، چگونه می توان زیبایی را نشان داد.

محیط دوم - جایی برای دنبال کردن جو است. مانند یک خانه خصوصی خانه های خصوصی در شهر متعلق به نوع زیبا و حکاکی شده است. زیبا نیست که اجازه دهید تاریکی خارج از خانه باشد. با چراغ های چراغ باغ، می تواند طعم و سبک میزبان را منعکس کند. در زیر چراغ های روشن، Garden Light می تواند بیشتر شبیه یک خانه خصوصی باشد. دعوت 35 دوست در باغ، روشنایی آرام، شراب، در اطراف مناظر زیبا، در مورد موضوع مورد علاقه، حتی اگر هیچ ستاره ای وجود نداشته باشد، هم بسیار جوینده است. اما بدون نور، جو کاملا ناشناخته است.

محیط سوم - جایی که مردم اغلب حرکت می کنند. مانند جامعه. یک شب، مردم در جامعه شروع به راه رفتن بیشتر کردند. در منطقه کمربند سبز، نصب چراغ باغ، هر دو نور، باغ نور، بلکه ایجاد یک منظره خوب است. منطقه ای که در همه جا روشن می شود، همچنین می تواند به خانواده امنیت حس کند. نور باغ با مصرف کم انرژی یک انتخاب عالی است. در یک فاصله از یک باغ نور، باغ نور را می توانید طرح را روشن کنید.

چراغهای باغ دارای مزایای فراوانی هستند و محیط های زیادی برای نصب چراغ های باغ وجود دارد. آیا مکان نصب چراغ باغ وجود دارد؟ در واقع، چنین مکان نیز وجود دارد. به طور کلی، چراغهای باغ مناسب برای نصب در نزدیکی گیاهان یا سنگها هستند. اگر در حیاط خصوصی یا اجتماع هستید، Garden Light مناسب نیست که در گوشه نصب شود، خصوصا در نزدیکی پنجره. به خوبی شناخته شده است که در آن نور وجود دارد، پشه ها تمایل به جمع آوری دارند. در تابستان، اغلب ما می توانیم یک گروه از پشه ها را در نور ببینیم. اگر در لبه پنجره نصب شود، پشه ها به راحتی از طریق پنجره به داخل خانه جمع می شوند. نور باغ پنجره باز نمی تواند نفس بکشد، پنجره را باز خواهد کرد پشه ها را استخدام می کند، این نور مشکلی است. علاوه بر این، کاشت چراغ های باغ در داخل گیاهان، ایده خوبی نیست، زیرا نمی توان آن را به دست آورد.

بنابراین، در چه محیطی می تواند چراغ های باغ نصب شود، مطمئن شوید که ابزار واقعی محیط برای نصب لازم است. علاوه بر این، در تعیین نیاز به نصب، ما باید کل را در نظر بگیریم، نه تنها اجازه می دهد که چراغهای باغ به اثرات متفاوتی برسند، بدون اینکه باعث مشکل دیگری شوند.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540