صفحه اصلی > اخبار > محتوای

منطقه نورانی بالا قطب لامپ بزرگ است


لامپ بالایی بالا، مهندسی شهری، بزرگراه، گذرگاه، پارکینگ، ورزشگاه، حیاط حمل و نقل، بندر، فرودگاه و میدان شهری شهری و همچنین پروژه نورپردازی در فضای باز را اعمال می کند.

لامپ بالا به طور کلی به بیش از 15 متر از نوار فولادی مخروطی شکل و فریم نور مدولار قدرتمند متشکل از یک دستگاه نورپردازی جدید اشاره دارد، این لامپ، روشنایی الکتریکی داخلی، راد و بخش پایه ترکیبی است.

لامپ High pole در بزرگراه ها، جاده ها و دیگر مکان ها استفاده می شود. لامپ High pole که ظاهر آن خوش تیپ است باید دارای تزئینات قوی باشد. قطب لامپ بسیار بلندتر از لامپ خیابانی است، لامپ High pole که منطقه روشنایی نیز بزرگتر است. در عین حال نورپردازی خوب است، منبع نور متمرکز می شود، روشنایی حتی خاموش است، نور خیره کوچک است.

صفحه نور با استفاده از برداشت و فرود الکتریکی، آسان برای کار، لامپ را به محل کار، لامپ را می توان به طور خودکار برداشته، قلاب، تخلیه سیم طناب. علاوه بر این، کنترل روشنایی به کنترل دستی، کنترل نور، کنترل زمان و کنترل میکرو کامپیوتر، کنترل آسان و نگهداری تقسیم می شود.

نصب و راه اندازی قطب بالا

شکل لامپ را می توان بر اساس نیاز کاربر، محیط اطراف، روشنایی مورد نیاز برای تعیین، لامپ های داخلی بیش از چراغ نور افکن با نور بالا و نور نور است. لامپ بالا قطب بدن قطب به طور کلی است ساختار هرم هرم، استفاده از رول فولاد برای تشکیل، ارتفاع 15-40 متر، بسیاری از دو به ترکیب، شعاع اشعه می تواند به 40-80m رسیدن.

پیکربندی لامپ بالایی بالا

1. میله های لامپ برای نوار نوار مخروطی هشت پا، 12 طرفه و 18 طرفه، توسط فولاد با کیفیت بالا با کیفیت بالای فولاد با برش، خم شدن، شکل گیری خودکار جوشکاری، طراحی حداکثر توان مقاومت باد به 6 0 متر / ثانیه. لامپ High pole هر مشخصات از 3 تا 4 گره ساخته شده است، با شاسی فولادی فلنج، 1 متر به 1.2 متر و ضخامت mm 40 mm.

2. عملکرد ساختار چارچوب، بلکه همچنین برای تزئین مواد اصلی به فولاد، لوله های فولادی، میله های لامپ، صفحه نور با استفاده از درمان خنک کننده روی.

3. سیستم بلند کردن الکتریکی شامل موتور الکتریکی، بالابر، سه گروه سیم طناب فولادی گالوانیزه گرم و کابل است. بدنه لامپ نصب می شود، سرعت بلند کردن 3 تا 5 متر در دقیقه است.

4. راهنما، سیستم تخلیه از راهنمای چرخ و ترکیب بازوی هدایت، برای اطمینان از اینکه صفحه نور در روند رخ می دهد حرکت عرضی رخ نمی دهد، برای اطمینان از اینکه صفحه لامپ در محل ظهور، لامپ می تواند به طور خودکار سقوط و قفل شده توسط قلاب.

5. سیستم نورپردازی با چراغهای پروژکتور LED با قدرت بالا، چراغ نور افکن، کنترل کننده زمان کامپیوتر می تواند به طور خودکار زمان لامپ سوئیچ و بخشی از روشنایی یا روشنایی کامل را کنترل کند.

6. سیستم حفاظت از رعد و برق: بالای لامپ برای اضافه کردن 1. 5 متری مگس رعد و برق، پایه پایین قطار زیرزمینی لامپ نصب 1 1 متر خط زمین زمینی و جوشکاری با پیچ و مهره پیچ.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540