صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ های بالا و قطب شکل زیبا


چراغ های بالا و قطب است به طور کلی اشاره به بیش از 15 متر فلزی مخروطی شکل نوار نور و پر قدرت مدولار نور قاب تشکیل شده از دستگاه های جدید نورپردازی آن است لامپ داخلی روشنایی الکتریکی، میله و پایه بخشی از ترکیب.

شکل لامپ می تواند مبتنی بر نیاز کاربر، محیط اطراف، روشنایی خاص و ثابت نیاز; چراغ های داخلی متشکل از نور افکن و طرح نور منبع نور چراغ های فشار بالا سدیم NG400 تصویب، چراغ های بالا و قطب و شعاع نور تا 60 متر است. بدن قطب نوع استوانه ای به طور کلی ساختار تک با رول ورق فولاد به شکل، ارتفاع 15 تا 40 متر برسد.

چراغ های بالا و قطب در بزرگراه ها و جاده ها استفاده می شود و باید به جاهای دیگر، آن را خوش تیپ در ظاهر قوی تزئینی. قطب لامپ بسیار بلندتر از چراغ خیابانی، چراغ های بالا و قطب منطقه نور نیز بزرگتر است. در عین حال اثر روشنایی خوب است، کنسانتره منبع نور، روشنایی حتی، تابش خیره کننده کوچک است.

نور صفحه با استفاده از برق برخاست و فرود، آسان به کار، صفحه لامپ تا موقعیت کار لامپ به طور خودکار می تواند برداشته شود، قلاب، تخلیه طناب سیم. علاوه بر این، کنترل روشنایی به دست کنترل کنترل نور چراغ های بالا و قطب زمان کنترل و میکرو کنترل آسان به کنترل و نگهداری تقسیم شده است.

قطب بالا نصب نور

شکل لامپ می تواند مبتنی بر نیاز کاربر، محیط اطراف روشنایی خاص نیاز به تعیین، لامپ داخلی بیش از نور افکن led پر قدرت و نور نور است. قطب بدن به طور کلی هرم ساختار تک، با استفاده از ورق فولاد رول به فرم، ارتفاع 15 تا 40 متر بالا قطب لامپ است بسیاری است که دو تا ترکیب، شعاع تابش 40-80 متر برسد.

تنظیمات بالا چراغ های قطب

1-لامپ میله برای هشت طرفه طرفه 12، 18 طرفه مخروطی شکل نوار، توسط بالا قدرت فولاد با کیفیت بالا از ورق توسط قیچی و برش، خم، تشکیل قطب بالا لامپ جوش طراحی ظرفیت مقاومت باد حداکثر تا 6 0 متر در ثانیه. مشخصات هر گره 3 تا 4 با شاسی فولادی فلنج 1 m به ø متر و میلی متر به ضخامت 40 mm ساخته شده است.

2-تابع ساختار چارچوب، بلکه همچنین برای تزئین مواد اصلی به لوله فولادی, فولادی, میله چراغ نور صفحه گرم روي درمان با استفاده از.

3. بلند کردن سیستم الکتریکی شامل موتور الکتریکی، افراشتن، سه گروه از گرم شیب گالوانیزه سیم بکسل و کابل. نصب بدن میله چراغ، چراغ های بالا و قطب سرعت بالابری 3 تا 5 متر در دقیقه است.

4. راهنمای سیستم تخلیه از راهنمای چرخ و ترکیب بازوی راهنمای اطمینان حاصل شود که نور plate در روند حرکت عرضی، چراغ های بالا و قطب تا اطمینان حاصل شود که افزایش صفحه لامپ در محل، لامپ به طور خودکار می افتند و قفل شده توسط رخ خواهد داد قلاب.

5-روشنایی سیستم با قدرت بالا چراغ طرح چراغ نور افکن led، چراغ های بالا و قطب کنترل کننده زمان کامپیوتر به طور خودکار می تواند کنترل زمان تعویض لامپ و روشنایی یا نور کامل.

6. رعد و برق محافظت سیستم: بالای لامپ به اضافه 1. 5 متر طولانی برق گیر، پایه های زیرزمینی نصب 1 1 متر بلند پایه خط و با لنگر پیچ و مهره جوش


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540