صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نور بالا و قطب است قوی تزئینی

ویژگی ها و استفاده از لامپ قطب بالا چیست؟ بیایید نگاهی به آن را.

اولین ویژگی بالا چراغ های قطب

چراغ های بالا و قطب جاده ها جاده ها و جاهای دیگر از نور استفاده می شود. شکل های زیبا با قوی تزئینی. منطقه نور بزرگ است، اثر روشنایی خوب است، کنسانتره منبع نور، روشنایی حتی است، کاهش حساسیت به نور کوچک، آسان به کنترل تعمیرات. قطب بالا لامپ الکتریکی عملیات بالابری راحت، صفحه لامپ را به سمت کار بالا می رود، به طور خودکار را خاموش چراغ، قلاب، تخلیه سیم صفحه می توانید. کنترل روشنایی به دست کنترل کنترل نور کنترل زمان و کنترل میکرو، نقدی کامپیوتر ثبت نام تقسیم شده است.

دوم، استفاده از چراغ های قطب بالا

بالا چراغ های قطب مهندسی شهری، بزرگراه، گذشتن، پارکینگ، ورزشگاه، حیاط حمل و نقل، بندر، چراغ های بالا و قطب فرودگاه و مربع اوقات فراغت شهروندان و غيره روشنایی در فضای باز پروژه اعمال می شود.

چراغ های بالا و قطب: به طور کلی اشاره به 15 - 25 متر ارتفاع میله فلزی ستون نوع لامپ و با قاب سبک مدولار به دستگاه روشنایی جدید را تشکیل می دهند. هولدر لامپ لامپ بالا قطب داخلی لامپ برق بدن قطب و بخش مقدماتی شامل. شکل لامپ می تواند مبتنی بر نیاز کاربر، محیط اطراف، روشنایی خاص و ثابت نیاز; چراغ های داخلی متشکل از نور افکن و طرح نور منبع نور چراغ های فشار بالا سدیم NG400 کرده و شعاع نور تا 60 متر است. بدن قطب نوع استوانه ای به طور کلی ساختار تک با رول ورق فولاد به شکل، ارتفاع 15 تا 40 متر برسد.

1. میله چراغ بدن هشت ضلعی یا زاویه دار 12 میله مخروطی شکل با مقاومت بالا با کیفیت بالا ورق فولاد توسط قیچی و برش، خم، تشکیل جوش خودکار است، ارتفاع عمومی 20، 2 5، 3 0، 3 5، 40 متر و چندین دیگر مشخصات، طراحی حداکثر مقاومت در برابر باد می تواند رسیدن به 6 0 m/s، چراغ های بالا و قطب مشخصات هر یک از 2 به 4 گره. با فلنج فولادی شاسی 0.98 متر در قطر به 1. 2 متر، ضخامت 25 میلی متر به 4 0 م م.

2-تابع اصلی از ساختار چارچوب بلکه برای تزئین اصلی مواد به لوله ورق فولاد، استیل، میله چراغ نور صفحه گرم روي درمان با استفاده از.

3. بلند کردن سیستم الکتریکی شامل موتور الکتریکی، افراشتن، سه گروه از گرم شیب گالوانیزه سیم بکسل و کابل. سرعت عمل بالا بردن میله چراغ بدن 3 تا 5 متر در دقیقه افراشتن است.

4. راهنمای سیستم تخلیه از راهنمای چرخ و راهنمای بازو ترکیب چراغ های بالا و قطب تا اطمینان حاصل شود که نور plate در روند حرکت عرضی، چراغ های بالا و قطب تا اطمینان حاصل شود که افزایش صفحه لامپ در محل، لامپ به طور خودکار می تواند سقوط رخ خواهد داد قفل شده توسط قلاب و خاموش.

5. روشنایی سیستم برق مجموعه 6 24 4 0 0 عرض 11 0 0 0 W طلا هالید (نور سفید), طرح, نور افکن, کنترل کننده زمان کامپیوتر می تواند به طور خودکار کنترل زمان سوئیچ نور و روشنایی یا نور همه.

6. رعد و برق محافظت سیستم: بالا چراغ نصب شده 1.5 متر طول میله رعد و برق, پایه های زیرزمینی نصب 1 متر 1 در مدت قرضه خط و جوشکاری با پیچ و مهره های زیرزمینی.

طبقه بندی بالا چراغ های قطب

به طور کلی می توان به بلند کردن نوع و نوع غیر بالا بردن تقسیم. نوع بالابر ارتفاع قطب اصلی است که به طور کلی بیش از 18 متر، بلند کردن عملیات برق چراغ های مناسب، بالا و قطب سینی لامپ به کار موقعیت، می تواند به طور خودکار حذف دیسک حلق آویز خندق، تخلیه طناب سیم است و.

صفحه لامپ ایمن و قابل اعتماد 2.5 متر از زمین، مناسب نگهداری کار می توانید قطره نور قطب بالا نوع بالابر دستی و برقی دو نوع از بلند کردن حالت کنترل تنظیم. دستگاه کنترل از راه دور دستی با طول 10 متر عامل پرسنل در 5 متر در آسانسور نور صفحه کنترل از راه دور تا اطمینان از ایمنی اپراتور. درج نوع بلند کردن زمانی که چراغ صفحه قطره به سمت پایین ترین انتهای کابل یک لامپ قطب بالا نیز با کابل یدکی مجهز سیستم کنترل الکتریکی سوکت، چراغ های بالا و قطب انتهای دیگر جعبه اتصال در صفحه لامپ را درج می کند. ، بنابراین می توانید مستقیم به منبع تغذیه به صفحه لامپ، لامپ تعمیرات اساسی.

بلند کردن نوع قطب بالا چراغ Luminaire همه مهر کلاس استاندارد بین المللی IP65 جلوگیری از گرد و غبار، غوطه ور شدن در آب باران، عمر لامپ را تضمین می کند. به طور کلی مواد لامپ و چراغ قوه برای صفحات مقاوم در برابر خوردگی آلومینیوم و فولاد ضد زنگ استفاده می شود.

عمل بالا بردن اصل بالا چراغ های قطب

در حفره درونی مستطیل پایین بلند کردن نوع بالا قطب لامپ، علاوه بر نصب سیستم های کنترل الکتریکی سیستم عمل بالا بردن مانند موتور الکتریکی نیز نصب شده است. چراغ های بالا و قطب سیستم کنترل الکتریکی نصب شده در میله چراغ داخل، می تواند در جلوگیری از بد محیط زیست در فضای باز به علت گسل حرکت آسانسور. سیستم کنترل الکتریکی مختلف مدار اضافه بار حفاظت دستگاه ها مجهز شده است. بدن رسانا مدار در سیستم به طور گسترده ای استفاده می شود مس پایه نقره ای برای اطمینان از ارتباط خوب اتصال الکتریکی پوشش است.

سیستم بلند کردن است از طریق موتور (نوع ترمز الکترومغناطیسی) کاهش دهنده دنده، ایمنی جفت طناب سیم اصلی معاون طناب سیم، طناب و قرقره گروه مانند رانندگی نور plate برخاست و فرود. دنده کاهنده--نفس توانایی، انتقال فشرده نسبت انتقال بزرگ به منظور کاهش دنده کرم، کرم دنده کاهش افزایش گشتاور به خصوص افزودن گروه قرقره، چراغ های بالا و قطب که سرعت نور plate برخاست و فرود کمتر از 0.2 متر بر ثانیه. طناب سیم اصلی با طناب سیم لامپ صفحه با استفاده از دستگاه طناب تقسیم، که سیم پیچ سیم لوازم جانبی می توانید از به خاطر کششی سیم اصلی متصل می شوند. اصلی و کمکی سیم بکسل از استحکام بالا و مقاوم در برابر خوردگی 6 * 19 نوع گردان نه گالوانیزه سیم بکسل. گروه قرقره بالابر تصویب براکت فلزی A3، شفت از فولاد ضد زنگ و مس قرقره که توسط گالوانيزه گرم برای اطمینان از عملکرد در شرایط جوی معمولی انعطاف پذیر است درمان می شوند. انواع اتصال دهنده مانند واشر حلقه کارت و سایر نقاط نیز استفاده از قطعات شیب گرم گالوانیزه و یا استنلس استیل هستند. صفحه لامپ با 6 گروه فرمان قرقره گروه ارائه شده است و سه مجموعه دستگاه ترمز و چرخ راهنمای با توزيع 120 درجه در روند نزولی لامپ صفحه یا بلند کردن نورد در امتداد سطح میله لامپ اطمینان حاصل شود که نور صفحه نوسان را تولید نمی کند. چرخ هدایت صفحه لامپ در معرض سطح میله چراغ و فرایند لاستیک با فشار دادن گرم استفاده می شود. چراغ های بالا و قطب در سفارش به به طور کامل صفحه لامپ به حد موقعیت اطمینان حاصل شود که هنگامی که در پارکینگ اتوماتیک افزایش نور صفحه حرکت کاهش عملکرد قابل اعتماد محدود سوئیچ و حفاظت فوق العاده سکته مغزی. ارتفاع لامپ قطب بالا با تغییر جهت چرخش موتور تحقق می یابد. برای امنیت سرقت حفره مستطیل شکل با درب های مهر و موم شده قطب بالا چراغ مهر و موم درب با قفل ویژه

بلند کردن بخشی سیستم بالا چراغ های قطب

1، با استفاده از سیستم عمل بالا بردن ساختمان ساخته شده مستقل الکتریک افراشتن میله چراغ، افراشتن ویژه توقف حرکت دستگاه قفل است.

از طریق کنترل خط به فاصله 5 متر عملیات;

2، ابزار برقی و افراشتن محدود گشتاور مستقل قابل تنظیم برای جلوگیری از اضافه بار؛ مجهز می شوند

3، لامپ قطب بالا با استفاده از مکانیزم بالابر برقی حالت الکتریکی ممکن است حرکت می کند، ممکن است درخواست قطع برق قدرت عملیات کتابچه راهنمای کاربر.

4، سیستم بلند کردن اجسام باید اتخاذ بالا طناب سیم فولادی ضد زنگ قابل انعطاف، نیاز به ایمنی طراحی عامل کمتر از 6;

5, بلند کردن مکانیسم تنظیم لامپ ضد قاب دستگاه ریختن برای اطمینان از اینکه شکستن سیم هنگامی که چراغ را در زمان گیر است.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540