صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نورپردازی عالی برای نورپردازی جاده مناسب است


لامپ High pole: به طور کلی 15 تا 25 متر بالاتر از فولاد ستون نوع فولاد و فریم نور مدولار با قدرت بالا به منظور ایجاد یک دستگاه نورپردازی اشاره دارد. این شامل نگهدارنده لامپ، لامپ داخلی الکتریکی، بدن قطب و قسمت پایه است. شکل لامپ را می توان بر اساس نیاز کاربر، محیط اطراف، روشنایی مورد نیاز خاص و ثابت؛ چراغ داخلی شامل نور افکن و نور پروژکتور است، منبع نور، چراغ سدیم فشار بالا NG400 را تصویب می کند و شعاع نور تا 60 متر است. لامپ بالا قطب بدن قطب به طور کلی ساختار استوانه ای تک نوع است، با ورق فولاد رول به شکل، ارتفاع می تواند 15-40 متر برسد.

همه از یک کمپین جامع حمایت می کنند، لامپ بالا قطب زمین بازی است برای ارائه سالن های ورزشی، چه در روز یا شب می توانید یک دریا از مردم در زمین بازی را ببینید، شب اغلب می بینم بسیاری از در حال اجرا، بازی، بازی رقم، استادیوم باید تجهیزات نورپردازی را داشته باشد، چراغ بالای قطب ما اغلب تجهیزات نورپردازی در زمین بازی را می بینیم، اگر نورپردازی نور بالا قطبی وجود نداشته باشد، شب نخواهد بود که بتواند ارزش آن را منعکس کند.

نور بالا قطب در زمین بازی با بیشتر خواهد شد بیش از حد روشن بر دیدگاه مردم تاثیر می گذارد، کمتر نمی بیند که نامشخص است. بنابراین نیاز به تعدادی از نور بالا قطب این خواهد شد تجزیه و تحلیل خاصی از مشکل خاص، به نظر مساحت ورزشگاه، لامپ بالا قطب لامپ نوار تقسیم لامپ بالا قطب، مورد نیاز روشنایی. اگر شما بر روی صرفه جویی در انرژی و روشنایی تمرکز می کنید، می توانید لامپ بالایی بالا را انتخاب کنید، منبع نور آن یک منبع نور نور صرفه جویی در انرژی است، در مورد اثر نور همان نور لامپ بالا می تواند 70٪ بیشتر از دیگر بالا نوار فانوس جشنواره می تواند حدود 20٪ صرفه جویی در انرژی از LED است. با فرض این که نورپردازی همان نور مورد نیاز است، لامپ بالا قطب به طور کلی با 150 وات لامپ فشار بالا فشار می تواند جایگزین دیگری 400W روشنایی، عامل قدرت می تواند به 0.99، بسیار صرفه جویی در انرژی، اما همچنین از آغاز شروع مکرر گرم، بسیار مناسب برای روشنایی جاده، نورپردازی گیاهان، نورپردازی کارگاه، کارخانه ها و معادن روشنایی، روشنایی پارک، روشنایی نوار بالا، روشنایی هوشمند.

چراغ قطب بالا نقش حیاتی در زمینه ورزش بازی می کند، اگر از چراغ های معمولی برای روشن شدن استفاده کنید مطمئنا این کارایی نیست، تا روشنایی ولتاژ بالای قطب نما، لامپ High pole که از چند لامپ بالا نیز استفاده می کند برنامه ریزی، باید منطقی از لامپ بالایی استفاده کند تا مهارت مناسب را بازی کند.

بخش سیستم لامپ بالا قطب

1، بخش برق الکتریکی نورپردازی قطب بالا از واحد واحد برای تقسیم کنترل فاز استفاده می کند، در هر فاز به ترتیب تفنگ جداگانه جداگانه، کنتاکتور، لولای قطب بالا، کنتاکتور با استفاده از AC 220V، هر لامپ بالا پایه بالا می تواند تحقق کنترل محلی و کنترل از راه دور متمرکز؛

2، قدرت: 50Hz، AC سه فاز سیستم پنج سیم، 380v / 220v؛

3، جعبه کنترل توزیع لامپ بال بالا باید بیش از حد، حفاظت کوتاه و حفاظت از نشت داشته باشد؛

4، قطع کننده مدار، محافظ نشت، کنتاکتور، قطع کننده مدار، گیرنده لامپ بالا باید با تماس کمکی همراه باشد، و نقطه تماس کمکی باید به ترمینال کشیده شود.

5، کابل های مختلف تامین برق در قطب بالا به طور قابل اعتماد با سیم طناب فولادی از طریق لنگر مخصوص متصل می شود، و سیم طناب فولادی با هم، لامپ بالا قطب و وزن را تحمل نمی کند. کابل برق تغذیه روشنایی، کابل کشی غلتک لاستیک کاملی با کیفیت بالا را انتخاب می کند.

6، لامپ بالا باید برای نگهداری از سوکت های 400V، 32A و 230V، 16A سوکت هر یک، حفاظت از پریز برق، نصب شود.

7 منبع تغذیه کابل روشنایی قطب لامپ و اتصال کابل لامپ باید جعبه اتصال را تنظیم کند، لامپ بالا قطب باید درجه حفاظت جعبه اتصال باید IP65 برسد؛

9 قسمت بالای لامپ با یک صفحه درایو، یک پوشش حفاظتی و یک رعد و برق مجهز به استاندارد مطابقت دارد، بنیاد نور خاردار باید قطب زمینی را دفن کند، لامپ High pole که مقاومت پایه 10ω نیست


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540