صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ های قطب بالا برای روشنایی خیابانی ایده آل هستندقطب بالا استفاده از طیف گسترده ای از محصولات است، و در بسیاری از موارد می تواند نیازهای ما را برآورده، سپس تولید کنندگان عمومی در طراحی زمان، چندین مشخصات وجود دارد؟

اولین ویژگی از لامپ بالا قطب این است که ارتفاع را می توان با توجه به نیاز، از قبیل ارتفاع از 20m-30m، قطب با چند ضلعی، معمولا 8 طرفه / 12 طرف / 16 طرف و ساختار پلاگین کشش میله تنظیم شده است.

یکی از 20mm، 25m، لامپ بالا قطب 30m ارتفاع محصول در قطب نور در کالیبر، قطر کمتر، بخش قطب نور، ضخامت دیواره بالا، بخش بعدی ضخامت دیوار متفاوت است، لامپ قطب با توجه به نیازهای خاص طراحی، نیازهای مختلف ارتفاع با کالیبری متفاوت، و در قطب بالای قطبها اساسا گرم شدن با اسپری است.

برای نوع خاصی از نوع محصول، می توان از میله های فولادی ضد زنگ یا ورق فولادی با کیفیت بالا، به یک نوار فولادی پلاگین مخروطی Multi-Ling، جعبه نور با درمان ضد سرخ شدن گالوانیزه، اسکلت صفحه ای سبک با کیفیت بالا ساخته شده فولاد ضد زنگ، پیچ اتصال دهنده، آلیاژ لامپ بالا قطب برای فولاد ضد زنگ و غیره.

ما اغلب در میدان شهر، ایستگاه، بندر، فرودگاه، پارکینگ، استادیوم، overpass و دیگر مکان ها برای دیدن قطب بالا از رقم، در حالی که سبک منحصر به فرد از هر مکان.

چراغ قطبهای بالا: به طور کلی به 15 تا 25 متر بالای ستون ستون است و ترکیبی از قدرت بالا فانوس دریایی نوع جدیدی از دستگاه روشنایی را تشکیل می دهد. این شامل کلاه لامپ، روشنایی داخلی برق، میله و بخش پایه است. شکل لامپ را می توان بر اساس نیاز کاربر، لامپ بالا قطب محیط اطراف، روشنایی نیاز به خاص؛ لامپ های داخلی و بیشتر توسط نور افکن و ترکیب سبک نور، منبع نور با چراغ سدیم فشار بالا NG400، نور شعاع 60 متر. بدنه بدنه به طور کلی استوانه ای از ساختار بدن نوع، لامپ بالا قطب ساخته شده از ورق فولاد نورد، ارتفاع تا 15-40 متر است.

در حال حاضر باید جنبش جامع را ارتقاء دهیم، استادیوم باید سالن های ورزشی را ارائه دهد، چه در روز یا شب در استادیوم در دریا دیده می شود، اغلب در شب شب بازی می کند، بازی می کند، بازی می کند، ورزشگاه باید تجهیزات نورپردازی را داشته باشد. چراغ های قطب بالا این است که ما اغلب نور در زمین بازی را مشاهده می کنیم، چراغ قطب بالا اگر هیچ چراغ های قطب بالا وجود ندارد که در آن شب می تواند ارزش آن را منعکس کند.

چراغ های قطب بالا در زمین بازی با بیش از حد خواهد شد بیش از حد روشن خواهد شد توجه مردم تاثیر می گذارد، کمتر بد خواهد شد روشن نیست. بنابراین، چه تعداد از نیاز به یک قطب بالایی از این مشکل خاص باید تجزیه و تحلیل خاص، برای در نظر گرفتن منطقه ورزش، قطب قطب قطعه، مورد نیاز روشنایی. اگر شما بر روی صرفه جویی در انرژی و روشنایی تمرکز می کنید، می توانید نور پویای بالا را انتخاب کنید، منبع نور منبع روشنایی انرژی جدید است، چراغ بالا قطب برای رسیدن به همان نور اثر از مورد، چراغ بالا قطب می تواند بیشتر بیش از 70٪ صرفه جویی در حدود 20٪. در الزامات همان نورپردازی تحت فرض استفاده عمومی از 150W قطر فشار می تواند جایگزین 400W دیگر چراغ، ضریب قدرت می تواند به 0.99، انرژی بسیار کارآمد، لامپ بالا قطب اما همچنین حمایت از آغاز شروع مکرر، بسیار مناسب برای روشنایی جاده، نورپردازی گیاه، روشنایی کارگاه، روشنایی معدن، روشنایی پارک، روشنایی قطب بالا، روشنایی هوشمند.

چراغ های قطب بالا نقش مهمی در زمین بازی بازی می کنند، اگر روشنایی با چراغ های معمولی قطعا نوع اثر نیست، و نه به میزان روشنایی لامپ بالا، که با تعداد چراغ های قطب بالا نیز باید برنامه ریزی، برای معقول استفاده از چراغ های قطب بالا، باید مهارت خود را بازی کنند.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540