صفحه اصلی > اخبار > محتوای

قطب بالا چراغ شب های رنگارنگ

چراغ قطب بالا به طور کلی هستند بیش از 15 متر فلزی لهستانی مخروطی و ترکیب پر قدرت از فانوس دریایی تشکیل می دهند نوع جدیدی از دستگاه های روشنایی. آن شامل لامپ، نور افکن داخلی روشنایی الکتریکی بدن و پایه بخشی از ترکیب قطب بالا داخلی لامپ به طور کلی است یا ترکیب نور بازیگران.

چراغ های بالا قطب هستند به طور کلی در فضای باز، چراغ های بالا و قطب بنابراین به منظور جلوگیری از گرد و غبار، باران فرسایش و به منظور اطمینان از عمر آن پس به طور کلی از مقاومت به خوردگی خوب از جنس استنلس استیل و ورق آلیاژی آلومینیوم در زندگی ما بالا ساخته شده چراغ های قطب هستند عمدتا بلند و غیر دو قطب بالا چراغ آنها به طور کلی استفاده می شود در میدان شهر، ایستگاه، ترمینال، حیاط حمل و نقل، بزرگراه، ورزشگاه، گذشتن بالابر را.

نصب و راه اندازی قطب بالا چراغ هشدارها

1-هر پيرايشی مجموعه طول را فراهم می کند. اما با توجه به ساخت نصب خطا و عوامل فیزیکی تغییر در طول سوکت است، بنابراین طول حداکثر سوکت و سوکت حداقل طول ارائه.

2. به منظور تسهیل نصب چراغ های بالا و قطب آن به سطح جفت گیری روان ممکن است لازم باشد. مراقب باشید برای استفاده از روغن برای جلوگیری از نشت و آلودگی میله باشد, شما صابون و آب برای روان سطوح درونی و بیرونی استفاده کنید.

3. وقتی که socketing, نیروی لازم در هر دو به پایان می رسد برای به دست آوردن نزدیک سوکت را اعمال می شود.

قطب به عنوان یک دستگاه روشنایی برای همه مکان های عمومی در شهر ما استفاده می شود. از نزدیک به سفر و زیباسازی شهری ما موجود است. بنابراین، برای ایمنی و امنیت حفره مستطیل شکل با درب های مهر و موم شده مجهز شده است و درب بسته با قفل مخصوص درب نصب شده است. بالا چراغ قطب بالا تشریح شده است.

قطب بالا چراغ شب روشنایی سطح و سه بعدی سازه است که برای رسیدن به، تجسم غنی واقعیت روشنایی و برخی است که هدف اصلی از روشنایی برای چشم انداز نیست اما برای ایمنی، چراغ قطب بالا بالا، بالا نور ویژگی نفوذ بالا و قطب لامپ در حفاظت از جان مردم بازی نقش غیر قابل تعویض.

چراغ بالای قطب به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از شهری، قطب بالا چراغ علاوه بر ساختمان بيشترين خارج از روشنایی, روشنایی بالا، مختصات برجسته بدون مشکل مشخص خواهد شد نورپردازی می توانید قطب جاده به عنوان پروژه روشنایی کل بگذارید مرکز نقطه به مرکز نور گسترش سازند مش سحر و سه بعدی، سلسله مراتبی.

به چراغ بالای قطب به عنوان نقطه بالا پس از تنظیم روشنایی، چراغ های بالا و قطب با ساختمان تشکیل لایه های ساخت یافته از صحنه روشن, سه بعدی شب زرق و برق دار مانند چراغ بالای قطب رهبر ایستاده وجود دارد, با وقار و جدی، این خیابان به عنوان مختصات Followed توسط قطب بالا چراغ در نقش نور آثار سرشار از روشنایی و روشنایی جاده ساده و چشم انداز روشنایی، مردم است زیبایی نظر مردم باید شب رنگی تر می تواند برآورده نمی.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540