صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ های بالا قطب است قوی تزئینیقطب بالا چراغ برای جاده ها جاده ها و جاهای دیگر از نور استفاده می شود. خوش تیپ در ظاهر با قوی تزئینی. نورپردازی در منطقه، نورپردازی اثر غلظت منبع نور، نور یکنواخت تابش خیره کننده کوچک، آسان به کنترل و نگهداری. بالابر برقي آسان به کار لامپ به موقعیت کار لامپ می تواند به طور خودکار خاموش، قلاب، تخلیه طناب سیم. نقاط کنترل روشنایی دارد دستی نور کنترل چراغ های بالا و قطب زمان کنترل و میکرو کنترل.

چراغ های قطب بالا به طور کلی اشاره به 15 متر بالا مخروطی فولادی و ترکیب پر قدرت لامپ نوع جدیدی از دستگاه روشنایی است که متشکل از لامپ روشنایی داخلی برق میله و پایه بخشی از ترکیب تشکیل می دهند.

قطب بالا چراغ استفاده می شود برای جاده ها جاده ها و دیگر اماکن زیبا خود را در ظاهر، باید قوی تزئینی. نور قطب بسیار بالاتر از چراغ های خیابان, منطقه روشنایی نیز بیشتر است. چراغ های بالا و قطب در عین حال اثر روشنایی خوب است، نور غلظت منبع نور یکنواخت تابش خیره کننده کوچک.

نور صفحه این وب سایت با استفاده از بالابر برقي آسان به کار لامپ به موقعیت کار لامپ می تواند به طور خودکار خاموش، قلاب، تخلیه طناب سیم می باشد. بعلاوه نقاط کنترل روشنایی کنترل دستی کنترل نور کنترل زمان و میکرو کنترل آسان به کنترل و نگهداری دارد.

قطب بالا چراغ نصب شده

شکل لامپ می تواند مبتنی بر نیاز کاربر، محیط اطراف نیاز به به طور خاص تعیین روشنایی, روشنایی داخلی با قدرت بالا چراغ نور افکن و اجزای سبک بازیگران. میله بدن به طور کلی هرم شکل فردی ساختار، ساخته شده از ورق فولاد نورد، ارتفاع 15 تا 40 متر با چراغ های بالا و قطب بیشتر دو به سه بخش، تابش شعاع 40 تا 80 m است.

پیکربندی قطب بالا

1-لهستانی هشت ضلعی، دوازده، لبه هجده میله های هرمی و استحکام بالا و ورق فولاد با کیفیت بالا با قیچی و برش، خم شدن و جوش ساخته شده است. مقاومت در برابر باد حداکثر طراحی شده است برای رسیدن به 60 m / s. هر یک از خصوصیات متشکل از 3 به 4 شاخه با شاسی فولادی فلنج قطر 1 متر به متر، ضخامت mm 30 تا 40 میلی متر.

2-تابعی نور به چارچوب ساختار اصلی قطب بالا لامپ بلکه به مواد تزئینی اصلی به قطب فولاد, فولاد بر اساس, چراغ صفحه با گرم روي درمان.

3. برق آسانسور سیستم شامل موتور الکتریکی افراشتن سه مجموعه از گرم شیب گالوانیزه سیم بکسل و کابل و سایر اجزاء. نور قطب این وب سایت نصب شده در بدن، بلند کردن سرعت 3 تا 5 متر در دقیقه می باشد.

4-راهنمای و تخلیه شامل راهنمای چرخ و بازوی راهنمای اطمینان حاصل شود که چراغ صفحه افقی حین بلند کردن برای اطمینان حاصل شود که چراغ صفحه به طور خودکار دیگر درگیر و زمانی که چراغ را مطرح شده است توسط قلاب قفل حرکت نمی کند

5-سیستم روشنایی متشکل از قدرت بالا چراغ سیل نور، چراغ سیل نور، کنترل کننده زمان کامپیوتر به طور خودکار می تواند کنترل زمان سوئیچ نور و روشنایی یا نور کامل.

6. سیستم حفاظت رعد و برق: لامپ سقف به نصب 1.5 متر طول میله رعد و برق، نصب چراغ های بالا و قطب زیرزمین 1 متر طول سیم زمین و جوشکاری با پیچ لنگر.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540