صفحه اصلی > اخبار > محتوای

قطب های بالا با داغ گالوانیزه و هـمچنينلامپ قطب بالا استفاده از طیف گسترده ای از محصولات، و در بسیاری از موارد آن می تواند نیازهای ما را برآورده، چراغ قطب بالا مشخصات چند است؟

اولین ویژگی بالا لامپ قطب است که ارتفاع می تواند تنظیم بر اساس نیاز، مانند ارتفاع اعم از 20 m - 30 m, لهستانی با چند ضلعی معمولا 8 طرف / 12 طرف / طرف 16 و میله کشش وصل ساختار.

یکی m 20 مشترک، 25 متر، ارتفاع 30 متر محصول در قطب نور در کالیبر قطر پایین تر نور قطب بخش، ضخامت دیواره فوقانی بخش بعدی ضخامت دیواره چراغ های مختلف، بالا و قطب با توجه به نیازهای خاص طراحی است ، نیازهای ارتفاع مختلف با کالیبر های مختلف و در قطب بالا لهستانی هستند اساسا گالوانیزه گرم با اسپری درمان.

برای نوع محصول ویژه نور قطب می شود میله فولاد ضد زنگ یا فولاد با کیفیت بالا صفحه تولیدات به چند لینگ مخروطی شکل پلاگین فولادی نوار، جعبه نور گرم گالوانیزه درمان ضد خوردگی, اسکلت نور صفحه ساخته شده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا, لباس پیچ، مهره چراغ بالا قطب فولاد ضد زنگ و غيره.

ما اغلب در شهر مربع، ایستگاه، پورت، فرودگاه، ماشین پارک، ورزشگاه، گذشتن و جاهای دیگر به قطب بالا شکل، در حالی که سبک منحصر به فرد از هر محل.

چراغ قطب بالا به طور کلی اشاره به بیش از 15 متر فلزی لهستانی مخروطی و ترکیب پر قدرت از فانوس دریایی تشکیل می دهند نوع جدیدی از دستگاه روشنایی چراغ های بالا و قطب است که متشکل از لامپ روشنایی داخلی برق میله و پایه بخشی از ترکیب.

قطب بالا چراغ استفاده می شود برای جاده ها جاده ها و دیگر اماکن زیبا خود را در ظاهر، باید قوی تزئینی. نور قطب بسیار بالاتر از چراغ های خیابانی، چراغ های بالا و قطب منطقه روشنایی نیز بزرگتر است. در همان زمان اثر نور است غلظت منبع خوب، نور، نور یکنواخت تابش خیره کننده کوچک.

نور صفحه این وب سایت با استفاده از بالابر برقي آسان به کار لامپ به موقعیت کار لامپ می تواند به طور خودکار خاموش، قلاب، تخلیه طناب سیم می باشد. بعلاوه نقاط کنترل روشنایی کنترل دستی کنترل نور کنترل زمان و میکرو کنترل آسان به کنترل و نگهداری دارد.

قطب بالا چراغ نصب شده

شکل لامپ مورد نیاز کاربر، محیط اطراف لامپ قطب بالا نیاز به روشنایی, روشنایی داخلی با قدرت بالا چراغ سیل نور و ترکیب بازیگران نور به طور خاص تعیین براساس شود می تواند. میله بدن به طور کلی هرم شکل ساختار، ساخته شده از ورق فولاد نورد، ارتفاع 15 تا 40 متر بیشتر دو به سه بخش شعاع تابش 40 80 m است.

پیکربندی قطب بالا

1. نور قطب هشت ضلعی، لبه دوازده، هجده بدن میله های هرمی از سطح بالا با کیفیت بالا ورق فولاد توسط برش، خم، خودکار جوشکاری تشکیل، چراغ های بالا و قطب طراحی حداکثر باد مقاومت 60 m / s. هر یک از خصوصیات متشکل از 3 به 4 شاخه با شاسی فولادی فلنج قطر 1 متر به متر، ضخامت mm 30 تا 40 میلی متر.

2. عملکرد به چهارچوب ساختار اصلی، بلکه همچنین برای مواد تزئینی اصلی به قطب فولاد, فولاد بر اساس, نور, نور صفحه با گرم روي درمان.

3. برق آسانسور سیستم شامل موتور الکتریکی افراشتن سه مجموعه از گرم شیب گالوانیزه سیم بکسل و کابل و سایر اجزاء. نور قطب این وب سایت نصب شده در بدن، بلند کردن سرعت 3 تا 5 متر در دقیقه می باشد.

4-راهنمای و تخلیه شامل راهنمای چرخ و راهنمای اسلحه به اطمینان حاصل شود که چراغ صفحه افقی حین بلند کردن حرکت نمی کند. قطب بالا لامپ وقتی چراغ را در محل مطرح شده است، صفحه لامپ می تواند به طور خودکار دیگر درگیر و توسط قلاب قفل شده است.

5-سیستم روشنایی متشکل از قدرت بالا چراغ سیل نور، چراغ سیل نور، کنترل زمان به طور خودکار می تواند کنترل زمان سوئیچ نور و روشنایی یا نور کامل.

6. رعد و برق محافظت سیستم: نصب شده در سقف نصب 1.5 متر طولانی برق گیر، چراغ های بالا و قطب زیرزمین 1 متر سیم و جوشکاری با پیچ لنگر طولانی زمین.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540