صفحه اصلی > اخبار > محتوای

قدرت بالای لامپ چمن علیه نیروی خارجی

لامپ چمن شروع به تدریجا به خط آهسته در دهه 1990 اعمال شد. خطوط باریک، میدان پارک و دیگر روشنایی در فضای باز، لامپ های چمن عمدتا با شکل نرم و روشنایی آن، یک قهرمان بزرگ از سبز سازی شهری است، به طور گسترده ای در باغ ها، پارک ها، مربع ها و دیگر مناطق بزرگ در فضای باز دکوراسیون کمربند سبز، لامپ های چمن در طرح بندی نیز نسبتا پیچیده است، ما باید در نظر مفهوم ترکیب طراحی ماشین، لامپ چمن مشخصات لامپ چمن نسبتا آشکار است، به خصوص آسان برای نصب این، بسیار محترم است. چراغ چمن تنها چیزی است که کار می کند؟ کوچک مواد لامپ های چمن زنی را تشکیل می دهد، بعد آن را می بینیم.

طراحی چراغ قهوه از نورپردازی اصلی و نرم افزاری برای چشم انداز سبز شهری جهت افزودن امنیت و زیبایی و به طور کلی نصب آسان، ویژگی های تزئینی می تواند در پارک ها، ویلا های باغی، سبز کردن مربع و دیگر نقاط تزئینی کمربند سبز استفاده شود.

لامپ چمن مدل سازی بسیار زیاد است، توسط طراح تخصصی انجام طراحی منحصر به فرد، مدل سازی متنوع است، اما همچنین برخی از لامپ های چمن ساخته شده است حیوان خانگی شیک و یا مدل سازی شبیه سازی گیاه، قرار دادن در چمن، لامپ چمن مانند مجسمه زیبا است، امنیت و زیبا برای چشم انداز فضای سبز شهری را اضافه کرده است. لامپ چمن به راحتی نصب می شود، دکوراسیون قوی است، به طور گسترده ای در پارک استفاده می شود، لامپ چمن باغی ویلا و به همین ترتیب در قسمت چمن و خیابان عابر پیاده، پارکینگ، مربع و غیره قرار دارد.

طرح باغبانی طراحی استاندارد طراحی لامپ (1) C1 ~ CN برای چراغ چهار چشمی نور چمن، با توجه به سبک پروژه، تنظیمات مالک برای انتخاب ظاهر متفاوت، منطقه پایه با ارتفاع ارتفاع انتخاب گیاه ارتفاع. استفاده از منبع نور لوله 18W صرفه جویی در انرژی برای همه باغ های باغ، پیاده رو و روشنایی مسیر. روشنایی شب عابر پیاده را فراهم می کند، زمان نور معمولا 18 تا 6 ساعت است. چراغ قرمز کوتاهتر، فاصله متراکم تر، لامپ چمن فاصله مشترک لامپ را برای مترمربع $. (2) C1 ~ CN یک چراغ قهوه ای شیب دار است که به یک جاده وسیع تر اعمال می شود. با استفاده از 26W صرفه جویی در انرژی لوله و یا 35W منبع نور halide. نورپردازی عابر پیاده یا خطوط را فراهم می کند، زمان نور معمولا 18 تا 6 ساعت است. فاصله ی معمولی چراغ ها مترمربع است.

لامپ چمن مدل سازی بسیار زیاد است، توسط طراح تخصصی انجام طراحی منحصر به فرد، مدل سازی متنوع است، اما همچنین برخی از لامپ های چمن ساخته شده حیوانات کوچک شیک و یا مدل سازی شبیه سازی گیاه ساخته شده است، قرار دادن بر روی چمن، به نظر می رسد که مجسمه زیبا ، امنیت و زیبایی را برای چشم انداز فضای سبز شهری افزوده است. چراغ لامپ چراغ چمن به راحتی نصب می شود، دکوراسیون قوی است، به طور گسترده در پارک، ویلا باغ و به همین ترتیب در خارج از چمن و خیابان عابر پیاده، پارکینگ، مربع و غیره استفاده می شود.

لامپ گاو به طور کلی دارای 600 میلی متر، تعداد میلیمتر و به همین ترتیب مشخصات مختلف است، می تواند با توجه به نیازهای واقعی سفارشی شود، هر گونه مشخصات را می توان تولید کرد. چراغ لامپ مواد اصلی قطب لامپ چمن لوله لوله فولادی برابر است، لوله فولادی جنس مخالف، لوله آلومینیوم قطر برابر، آلومینیوم لامپ چمن آلومینیوم، لامپ چمن زنگ آلومینیوم. به طور معمول در قطر φ60، φ76، φ89، φ100، φ114، φ140، φ100، φ114، φ140، φ165، با توجه به ارتفاع و مکان های مختلف استفاده شده، ضخامت مواد انتخاب شده به ضخامت دیوار 2.5، ضخامت دیوار لامپ 3، ضخامت دیوار 3.5 لامپ های چمن معمولا از لامپ های سدیم لامپ Halide یا 36W یا 70W استفاده می کنند، فاصله ها را معمولا به میزان قابل توجهی در مقایسه با تعداد مترمکعب تنظیم می کنند.

ویژگی های چراغ چمن چیست؟

1، روشنایی بالا: در حال حاضر لامپ خورشیدی جدید خورشیدی می تواند از منبع نور 140lm / wled استفاده کنید، از چراغ خورشیدی منظومه شمسی منظم 50٪

2، با کیفیت بالا و قابل اعتماد: لامپ های چمن زنی با کیفیت بالا، تولید کنندگان باید تجهیزات پیشرفته، مواد خوب برای اطمینان از کیفیت، لامپ چمن و برای تکمیل بازرسی مواد، درک کیفیت هر فرایند تولید، بازرسی محصول، بازرسی حمل و نقل، در مطابقت کامل با نیازهای ISO سیستم مدیریت کیفیت برای مدیریت کیفیت جامع.

3، عمر طولانی: عمر طول عمر لامپ های چمن زنی بیش از 20 سال، استفاده از فرایند لمینیت بارندگی بالا، زندگی طراحی لوازم جانبی سازگار، طراحی لامپ منحصر به فرد صرفه جویی در انرژی، عمر باتری نسبت به فن آوری های معمول 2 3 بار طولانی تر

4، صرفه جویی در صرفه جویی در انرژی: اگر لامپ خورشیدی چمن، معمولا در قدرت پا استفاده می شود کریستال سیلیکون خورشیدی ماژول به عنوان یک سیستم تولید انرژی لامپ، استفاده از باطری اختصاص داده شده باتری، صرفه جویی در انرژی، روز بارانی می تواند به طور مداوم روشن 3-5 شب بدون انرژی دیگر.

5، کنترل اتوماتیک: چراغ لامپ خورشیدی خورشیدی و استفاده از کنترل نور الماس نور نور خورشید، یعنی کنترل عملکرد نور، خاموش است، اما حالت صرفه جویی در انرژی نیز دارد، در صورت مسافرت کمتری در شب، به طور خودکار خروجی را کاهش می دهد قدرت منبع نور برای صرفه جویی در برق.

6، امنیت بالا: چراغ لامپ خورشیدی متعلق به محصولات کم ولتاژ، لامپ چمن استفاده از منبع تغذیه DC 4V یا 6V، امن و بی ضرر، برای کودکان، پیاده ها و حیوانات برای محافظت از موثر است.

7، لامپ بدن از طراحی ساختار قوی، ضد آب، مقاومت در برابر باد، مقاومت در برابر قدرت خارجی بالا استفاده می کند.

8، آسان برای نصب: منبع تغذیه مستقل، بدون نیاز به راه اندازی و یا تعبیه شده خطوط انتقال، ساخت و ساز ساده، هزینه های ساخت و ساز کم است.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540