صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ویژگی های نورپردازی نور فلوئورد


به عنوان یک منبع نور الکتریکی، نور پردازی توسط افراد بیشتر و بیشتر شناخته شده است و در بسیاری از زمینه ها کاربرد دارد. عمدتا در بیلبورد ها، بزرگراه ها، تونل های راه آهن، پل ها و پل ها، مربع ها، ساختمان ها و مکان های دیگر استفاده می شود. پس چرا پروژکتور چیست؟ نور افکن یک منبع نور نقطه ای است که می تواند به طور مساوی در همه جهات تابش شود، محدوده اشباع آن را می توان به صورت دلخواه تنظیم کرد، Flood Light و به عنوان یک تصویر از مثبت هشت بدن در صحنه نشان داده شده است. Floodlight یکی از وسیع ترین منابع نور در تولید نمودارهای اثر است و نور افکن استاندارد برای روشن شدن تمام صحنه استفاده می شود. بسیاری از نور افکن ها می توانند در صحنه برای تولید نتایج بهتر استفاده شوند.

ویژگی های نورپردازی نور فلاش

Floodlight به طور گسترده ای در نمودار اثر یک منبع نور استفاده می شود، در صحنه می تواند برای هماهنگ کردن نقش چندین نور افکن به منظور دستیابی به یک اثر بهتر استفاده شود. نور سیل این بهترین راه برای روشن کردن یک شی در تمام جهات از یک نقطه خاص به دیگری است، آن را با استفاده از لامپ ها و شمع های مشابه مقایسه کنید. Floodlight را می توان در هر نقطه از صحنه قرار داد. به عنوان مثال، می توان آن را خارج از محدوده دوربین یا داخل یک شی قرار داد. شایع است که از رنگ های مختلف نور افکن در فاصله صحنه استفاده شود. این پروژکتورها می توانند سایه ها را پخش کنند و آنها را بر اساس مدل ترکیب کنند. از آنجا که محدوده روشنایی نور افکن نسبتا بزرگ است، اثر روشنایی نور افکن برای پیش بینی بسیار آسان است، Flood Light و بسیاری از کاربردهای کمکی برای این نوع نور وجود دارد، به عنوان مثال، قرار دادن نور افکن در نزدیکی سطح جسم، روشن است نور بر روی سطح جسم. شایان ذکر است که نور افکن را نمی توان بیش از حد ساخت، در غیر این صورت اثر نقشه ظاهر و خشن خواهد شد. بنابراین، Flood Light در زمان صلح اثر تولید نقشه، توجه بیشتری به پارامترهای روشنایی و تاثیر کلی صحنه اثرات نور، تجربه تجمع، مهارت های تعویض روشنایی را به دست می آورد.

استفاده اصلی از نور افکن روشنایی نیست، اما برای ایجاد یک اثر، مانند دود مرحله و نور افکن می تواند یک احساس سرزمین مبهم مانند احساس، به طور کلی، رایج ترین استفاده از نور افکن در زندگی ما مرحله است، که در آن مختلف موقعیت نور افکن و تنظیم نور محدوده نور افکن می تواند تاثیر مشابهی بر صحنه ایجاد کند.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540