صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نصب چراغ های قطب بالا

چراغ قطب به طور کلی به ستون ستون فولادی بیش از 15 متر اشاره دارد و فانوس ترکیبی با قدرت بالا نوع جدیدی از دستگاه نورپردازی را تشکیل می دهد. این شامل کلاه لامپ، روشنایی داخلی الکتریکی، بدن میله و قسمت پایه است. شکل لامپ را می توان بر اساس نیاز کاربر، لامپ بالا قطب محیط اطراف، روشنایی نیاز به خاص؛ لامپ های داخلی و بیشتر توسط نور افکن و اجزای نور ریخته گری، منبع نور با چراغ سدیم فشار بالا NG400، شعاع نور 60 متر. بدنه بدنه به طور کلی ساختار استوانه ای نوع بدن است، ساخته شده از ورق فولاد نورد، ارتفاع 2540 متر اشاره به ستون ستون های فولادی بیش از 25 متر و فانوس ترکیبی با قدرت بالا نوع جدیدی از دستگاه های روشنایی را تشکیل می دهند. این شامل کلاه لامپ، بالا قطب لامپ روشنایی داخلی الکتریکی، بدن میله و قسمت پایه است. شکل لامپ می تواند بر اساس نیاز کاربر، محیط اطراف، روشنایی مورد نیاز خاص باشد؛ چراغ های داخلی و بیشتر توسط نور افکن و ترکیب سبک نور، منبع نور به طور کلی استفاده از لامپ سدیم با فشار بالا و لامپ متال هالید، نور شعاع 60 متر است. بدنه بدنه به طور کلی استوانه ای از ساختار بدن نوع ساخته شده از ورق فولاد نورد، ارتفاع 1540 متر است.

پیکربندی قطب بالا

1. قطبها میله های مخروطی هشت ضلعی یا دوازده هستند. آنها از ورق فولاد با مقاومت بالا و با کیفیت بالا از طریق برش، خمش و جوشکاری اتوماتیک ساخته می شوند. ارتفاع کلی 25، 30، 35 و غیره است. مقاومت حداکثر باد برای رسیدن به 60m / s طراحی شده است، هر نوع شامل 3 تا 4 بخش است. لنز بالا قطب با شاسی فولادی فلنج، قطر 1 تا 1.2 متر، ضخامت 30 میلی متر تا 40 میلی متر.

2. عملکرد به چارچوب ساختار اصلی، لامپ بالا قطب، بلکه به مواد اصلی تزئینی به فولاد، فولاد، قطب نور، صفحه نور با درمان خنک کننده روی.

3. سیستم برق الکتریکی شامل موتور الکتریکی، بالابر، سه مجموعه سیم طناب فولادی گالوانیزه و کابل و اجزای دیگر است. قطب نور در بدن نصب شده است، سرعت بلند کردن 3 تا 5 متر در دقیقه.

4. راهنمای و تخلیه سیستم شامل یک چرخ راهنمای و بازوی راهنمای برای اطمینان از اینکه صفحه لامپ در طول فرآیند بلند کردن به صورت افقی حرکت نمی کند تا اطمینان حاصل شود که پانل لامپ به طور خودکار از بین می رود و با قلاب زمانی که لامپ بلند می شود قفل می شود

سیستم روشنایی الکتریکی 624، 400 وات 1000 وات هالید طلایی (سفید)، نور ریخته گری، نور افکن، کنترل زمان کامپیوتر می تواند به طور خودکار زمان نور سوئیچ و بخشی از روشنایی یا روشنایی کامل را کنترل کند

6. سیستم حفاظت از رعد و برق: سقف لامپ برای نصب 1.5 متری رعد و برق طولانی، لامپ بالا قطب در زیر زمین 1 متر سیم زمینی طولانی و جوش با پیچ و مهره های زیر زمینی نصب شده است.

طبقه بندی چراغ بالا قطب

به طور کلی می توان به نوع آسانسور و غیر بالابر تقسیم کرد. بلند کردن ارتفاع قطب اصلی به طور کلی بیش از 18 متر است، عملیات آسانسور آسان است، صفحه نور به سمت محل کار افزایش یافته است، می تواند به طور خودکار دیسک را خاموش، حلق آویز خنگ، سیم پیچ تخلیه و. بلند کردن چراغ بالا قطره ای از دستی و الکتریکی دو نوع کنترل بلند کردن، به طوری که لامپ می تواند با خیال راحت و با خیال راحت به 2.5 متر از زمین برای تسهیل تعمیر و نگهداری کار. دستگاه کنترل دستی از راه دور طول سیم 10 متری، لامپ High pole را اپراتور در 5 متر حرکت لامپ کنترل از راه دور، به طوری که برای اطمینان از ایمنی شخصیت اپراتور. قطب بلند کردن نیز با کابل یدکی مجهز شده است. هنگامی که لامپ به پایین ترین سطح قرار می گیرد، کابل به سوکت سیستم کنترل الکتریکی وارد می شود و انتهای دیگر در جعبه اتصال روی صفحه لامپ قرار می گیرد. ، چراغ های تعمیر و نگهداری. چراغ قطر بلند کردن همه لامپ ها به استاندارد بین المللی استاندارد IP65 برای جلوگیری از گرد و غبار، غوطه ور شدن باران، برای اطمینان از زندگی لامپ مهر و موم شده است. لامپ ها به طور کلی ساخته شده از ورق آلومینیوم آلیاژ مقاوم در برابر خوردگی و فولاد ضد زنگ است.

نصب چراغ های قطب نما

1. تمام قطعات را به دقت مطابق با لیست بارگذاری و بسته بندی بنویسید.

2. بررسی کنید که آیا جزء آسیب دیده، خم، پیچ خورده، لایه روی آسیب دیده است.

3. علائم در هر میله نشان می دهد نوع میله، شماره سفارش، تعداد بخش. در داخل میله با یک مداد مشخص شده وزن میله. آیا حمل و نقل هسته ای درست است، آیا ظرفیت بالابر جرثقیل کافی است؟

4. با توجه به حداکثر و حداقل طول کوره در طرح، بر روی میله برای استفاده در هنگام سوکت مشخص شود.

نصب و راه اندازی

1. هر یک از اتصالات مجموعه ای از طول ها را فراهم می کند، اما در طول سوکت به علت تولید، اشتباهات نصب و عوامل فیزیکی، طول حداکثر جک و طول حداقل سوکت وجود دارد.

2. برای تسهیل نصب، ممکن است سطوح جفتگیری روانکاری شود. مراقب باشید از روان کننده ها برای جلوگیری از نشت و آلودگی میله استفاده نکنید. لامپ High pole شما می توانید از صابون و آب برای سطوح داخلی و خارجی روانکاری کنید.

3. هنگامی که سوق زدن، نیروی لازم را در هر دو جهت به دست آوردن یک سوکت نزدیک اعمال کنید.

ویژگی های فنی لامپ بالا: 1. قطب های میله های مخروطی هشت ضلعی یا دوازده. آنها از ورق فولاد با مقاومت بالا و با کیفیت بالا از طریق برش، خمش و جوشکاری اتوماتیک ساخته می شوند. مقاومت حداکثر باد برای رسیدن به 60m / Rod تشکیل، درمان ضد خوردگی گالوانیزه گرم، طراحی شده برای اطمینان از قطب برای 30 سال بدون خوردگی، ظهور اسپری 3. سیستم برق الکتریکی شامل موتور الکتریکی، بالابر، سه مجموعه سیم طناب فولادی گالوانیزه گرم و کابل و اجزای دیگر. قطب نور در بدن نصب شده، سرعت بالا بردن سرعت لامپ 3 تا 5 متر در دقیقه است. 4. راهنمای و تخلیه سیستم شامل یک چرخ راهنمای و یک بازوی راهنمای برای اطمینان از اینکه صفحه لامپ در طول فرآیند بلند کردن به طور افقی حرکت نمی کند تا اطمینان حاصل شود که لامپ به طور خودکار خاموش می شود و با قلاب زمانی که لامپ بلند می شود قفل شده است؛

پارامترهای قطب بالا: 5. سیستم الکتریکی روشنایی مجموعه ای 6-24 400 یا 1000W نور ریخته گری، نور سیل، کنترل زمان کامپیوتر می تواند به طور خودکار زمان نور سوئیچ و بخشی از روشنایی یا روشنایی کامل را کنترل کند. 6. سیستم حفاظت از رعد و برق: سقف لامپ را برای نصب 1.5 متری مگس رعد و برق، زیر زمین نصب سیم مسی 1 متر و جوشکاری با پیچ و تاب زیرزمینی. چراغهای قطب بالا: چراغ قطب 18 متر، چراغ قطب 20 متر، چراغ قطب 25 متر، چراغ قطب 30 متر، چراغ عقب ارتفاع 35 متر، 8. چراغ های قطب بالا معمولا مورد استفاده موارد مناسبی: چراغ قطب مربع، فرودگاه چراغ های قطب بالا، چراغ قطار پایانه، چراغ های قطب پورت بالا.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540