صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چمن اثر تزئینی نور خوب است

توسعه سبک چمن به قرن 20 سال 90 به طور گسترده ای در شهری خط آهسته، کوچه باریک، منطقه مسکونی، جاذبه های گردشگری، پارک، مربع، باغ های خصوصی، دالان حياط و دیگر مکان های عمومی از جاده یک طرفه یا دو جلد برای جاده استفاده می شود روشنایی بهبود ایمنی افراد در شب سفر برای فعالیت در فضای باز مردم افزایش امنیت زندگی و مالکیت را بهبود بخشد. آن همچنین می تواند تغییر خلق احساسات، بهبود احساسات مردم و مفهوم مردم چمن لامپ برای ایجاد شب جعبه مانند تیره و تاریک را تغییر دهید. روز، چراغ های چمن می توانید تزئین شده با مناظر شهری; شب چمن نور قادر به روشنایی لازم ارائه و زندگی راحتی افزایش احساس امنیت, اما همچنین برجسته شهر برجسته, تفسیر روشن سبک چمن لامپ تا کنون در حال استفاده, توسعه داده به زنجیره صنعت بالغ

چمن نور نرم تر است و رنگ نیز متنوع تر است و هم اکنون با طراحی پیگیری با بهبود مستمر نیازهای مردم با چراغ های چمن طراحی فعلی شکل بیشتر شکل ایده آل، است در طول روز دکوراسیون خوب جنسی اثر م ، و در شب، بسیار زیبا و سخاوتمندانه دادن حس زیبایی است. چراغ چمن با طراحی منحصر به فرد ترین، نرمترین نور برای این شهر سبز چشم انداز همه جا اضافه شده بسیاری از ایمنی و زیبایی، و مراحل نصب آن بسیار ساده است، نصب آسان، اثر تزئینی خوب است، چراغ های چمن معمولا مورد استفاده در پارک، باغ ویلا مانند باغ اطراف از دوره مدرن خیابان تجاری عابر پیاده خیابان پارکینگ و میدان اگر کمربند سبز در لامپ چمن نصب خواهد شد.

چمن نور توسعه تا کنون، با توجه به استفاده به سبک محیط و طراحی از انواع مختلف تقسیم: اروپا چمن لامپ چراغ مدرن چمن چمن کلاسیک لامپ لامپ چراغ چمن چمن ضد سرقت چشم انداز چمن لامپ، LED چراغ چمن شش ردههای صفحه.

1، نور اروپا چمن:

سبک طراحی آن و استفاده بیشتر از کشورهای اروپایی و برخی از عناصر هنر چراغ های چمن به صورت خلاصه بیان.

2، چراغ های مدرن چمن:

سبک طراحی آن و قابلیت استفاده از عناصر هنر مدرن استفاده سبک ساده بیان

3، چمن کلاسیک نور:

طراحی آن و استفاده بیشتر از عناصر کلاسیک چینی استفاده می شود و تغییر یافته، مانند: فانوس.

این سه نوع لامپ چمن نمایندگی سبک های مختلف، چمن چراغ دارد اکثر تولید کنندگان به منظور رفع میکند به طراحی ساختمان های شهری و سبک از.

4، نور ضد سرقت چمن:

طراحی آن این است که پایان دادن به برخی از جنایتکار در جامعه به سرقت فروش باغ نور و دیگر پدیده های، چراغ چمن ضد سرقت ساخته شده از مواد پلیمری کامپوزیت، قدرت و خوردگی کمی بالاتر از فولاد و آلومینیوم، اما قیمت آن است گران.

5 نور چمن چشم انداز:

چراغ های چمن چشم انداز طراحی خود را به چشم انداز دکوراسیون عمدتا، چمن لامپ روشنایی توابع تکمیل. و بیشتر به ساخت فضای سبز گیاهان به عنوان عناصر اصلی.

6 چراغ نور چمن:

اکثریت فعلی چمن انتخاب سبک رهبری به عنوان منبع نور led طول عمر شما 100000 ساعت بالا، استفاده از ولتاژ کم استفاده از نور خورشیدی چمن بسیار مناسب است برسد.

طراحی نور چمن عمدتا به ظاهر و نورپردازی نرم برای چشم انداز شهر سبز اضافه کردن امنیت و زیبایی است و به طور کلی آسان نصب چمن لامپ تزئینی است و ویژگی های دیگر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پارک باغ ویلائی مربع سبز و دیگر مکان منزل دکوراسیون کمربند سبز.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540