صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چراغ های چمن می تواند برجسته شهر را برجسته کند

چراغ چمن می تواند نقش محیط چشم انداز تزئینی را بازی کند، فاصله نصب لامپ چمن می تواند 3.5 ~ 5.0 باشد. روشنایی چمن با تعداد زیادی لامپ مشخص می شود، طیف گسترده ای از توزیع، قدرت لامپ تنها نسبتا کوچک است، ضریب قدرت طبیعی کم است، خط تولید برق چمن طولانی است، هماهنگ های بالا مربوط به جریان خنثی است.

طراحی نور چراغ سبز عمدتا به ظاهر و نورپردازی نرم افزاری برای چشم انداز سبز شهری برای افزودن امنیت و زیبایی است و به طور کلی از ویژگی های نصب، تزئینی و سایر ویژگی های آسان می توان از لامپ چمن برای پارک ها، ویلا های باغی، سبز مربع و دیگر مکان ها استفاده کرد از دکوراسیون کمربند سبز.

منبع نور یک بخش مهمی از همه محصولات نورپردازی است، با توجه به نیازهای مختلف نورپردازی، شما می توانید مارک های مختلف، انواع مختلف نور، نور نور چمن معمولا استفاده از منبع نور را انتخاب کنید: لامپ های رشته ای، صرفه جویی در انرژی، و منبع نور LED جدید.

توسعه نور نور چمن تا قرن بیست و یکم، 90 سال، به طور گسترده ای در خط آهنی شهری، خط باریک، مسکونی، جاذبه های گردشگری، پارک ها، مربع ها، باغ های خصوصی، حیاط های حیاط چمن لنن و دیگر مکان های عمومی جاده یک طرفه یا دو مورد استفاده می شود برای نورپردازی در جاده ها، ایمنی مردم را در شب به منظور افزایش فعالیت های در فضای باز مردم، بهبود ایمنی زندگی و اموال بهبود می بخشد. این همچنین می تواند احساسات مردم را تغییر دهد، احساسات مردم را تغییر دهد، و می تواند مفهوم مردم را تغییر دهد تا شب شب تاریک و شب تاریک را ایجاد کند. در روز، لامپ چمن لامپ چمن می تواند با مناظر شهری تزئین شود؛ شب روشنایی چمن می تواند نور و راحتی زندگی را فراهم آورد، حس امنیت را افزایش دهد، اما برجسته سازی شهر نیز برجسته می شود، تفسیر سبک روشن، تا کنون در استفاده، به زنجیره صنعتی بالغ تبدیل شده است

نور خورشید نقش شهر را تزئین می کند

نور چمن نرم تر است، و رنگ نیز متنوع تر است، و در حال حاضر با طراحی پیگیری، با بهبود مستمر نیازهای مردم، طراحی در حال حاضر بیشتر مدل سازی، شکل ایده آل است، لامپ چمن در طول روز می تواند بازی کند دکوراسیون خوب اثر جنسی، و در شب، آن بسیار زیبا و سخاوتمندانه است، دادن حس زیبایی. لامپ گاو طراحی منحصر به فرد ترین، روشن ترین لمس برای چشم انداز سبز شهرستان در همه جا، بسیاری از ایمنی و زیبایی را اضافه کرد و روند نصب آن بسیار ساده و آسان است، لنز چراغ اثر تزئینی خوب است، معمولا در پارک ها استفاده می شود، ویلا های باغی مانند چمن اطراف، خیابان عابر پیاده، خیابان عابر پیاده، پارکینگ و مربع، اگر کمربند سبز در لامپ چمن نصب شود، حتما باید چمن اطراف آن باشد.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540