صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تعمیر و نگهداری از چراغ خیابان

چراغ بسیار آشنا برای همه است، با این حال، انرژی سنگ بنای وجود و توسعه جامعه مدرن است. با توسعه مداوم اقتصادی جامعه جهانی مصرف انرژی به رشد بر این اساس ادامه دارد. با گذشت زمان، کمبود انرژی فسیلی برجسته تر شدن است و این کمبود به تدریج در قیمت کالا انرژی منعکس شده است. پس چراغ های خیابانی را در زندگی ما می شوند.

خیابان نور نگهداری:

1. سطح ماژول خورشیدی تمیز کردن تمیز نگه دارید. باید در مناطق بارانی کمتر و شنی یک بار در ماه تمیز, تمیز کردن باید اول شستشو با آب، خیابان نور و سپس استفاده از یک پارچه نرم تمیز خشک آب.

2. رعایت ظاهر سلول های خورشیدی که آیا مقعر است یا محدب پدیده;

3. پس از باتری خورشیدی تخلیه بی درنگ باید به اتهام. در صورت تکرار روز بارانی منجر به شارژ باتری کافی نیست باید متوقف یا کوتاه شدن زمان تامین برق ایستگاه قدرت نه به علت باتری بیش از دبی. پرسنل نگهداری ایستگاه برق به طور منظم شارژ باتری، خیابان نور به طور کلی هر سه ماهه به 2 تا 3 بار شارژ باید. برای مدت طولانی برای جلوگیری از باتری (3 ماه یا بیشتر) خیابانی باید بعد از شارژ اضافه و راه اندازی.

پروژه های خیابان، از جمله جاده اصلی شهر و شهرک صنعتی و شهرستان و پل و دیگر پروژه برق پروژه کسب و کار، کسب و کار، صاحبان باید انتخاب نحوه وات چراغ خیابان?

به طور کلی تولید کنندگان چراغ های خیابانی خرید چراغ خیابان وجود خواهد داشت حرفه ای کارکنان فنی برای شما به برنامه نورپردازی طراحی. تولید کنندگان لامپ خیابانی از کادر فنی و منشی است ثروت از تجربه در برنامه چراغ خیابان. لامپ عبارتند از روش های زیر برای مرجع تنها:

منطقه تست

تست جاده عرض 15 متر و 10 متر با چراغ های خیابان بالا، بازو در ارتفاع 1 متر 10 درجه، چراغ های خیابانی توسط یک طرف تست نور; آزمون منطقه 15mx30m، در نظر گرفتن جاده باریک در شرایط نور خیابان نور در حالی که برنامه های کاربردی ارائه داده 12mx30m منطقه برای عرض های مختلف انتخاب مرجع جاده زیاد نیست.

تست داده ها

داده است میانگین سه بار شکست نور اول و سوم، خیابان نور طول زمان 100 روز در روز عادی تعویض چراغ بر اساس

استفاده از شار نوری بهره وری نور ارزیابی یکنواختی نور

بهره وری روشن تقسیم قدرت نوری توسط قدرت ورودی محاسبه می شود

صاف کردن آن محاسبه شدت روشنایی متوسط فرمول x منطقه

درجه روشنایی یکنواختی نسبت شدت روشنایی حداقل و حداکثر شدت روشنایی از نقطه اندازه گیری در جهت عرضی جاده است

در چراغ های خیابانی برنامه های مهندسی جاده نصب باید چند وات چراغ خیابان باید با تولید کنندگان چراغ ترکیب. جاده همان تولید کنندگان ارائه 100W چراغ برای روشنایی و تولید کنندگان ب ارائه چراغ شاید تا زمانی که 80W یا حتی کمتر از وات است که نور می تواند برآورده شد.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540