صفحه اصلی > اخبار > محتوای

بسیاری از انواع خیابان های خیابانی

در حال حاضر، شهرهای چین بر روی چراغ های خیابانی نصب می شوند و حتی راه های روستایی از راه دور نیز وجود دارد. بله، چراغهای خیابانی بخش مهمی از زندگی مردم تبدیل شده است. اگر هیچ چراغ خیابانی وجود نداشته باشد، سفر شبانه مردم نیز به شدت تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. پس چراغهای خیابانی به چه معناست؟

اول، سفر راحت

سفر راحت نقش اصلی چراغهای خیابانی است. اگر مسافرت راحت نیست، مردم دیگر محصول را نصب نخواهند کرد. نور خیابان با افزایش فعالیت های سرگرمی شبانه در چین، جوانان شروع به لذت بردن از انواع زندگی شبانه می کنند. بله، کارشناسان خیابان نور، وقت خواب دانشجویان ما را بررسی کرده اند. بله، متوسط ​​زمان خواب افراد کمتر از 7 ساعت است. این به این معنی است که مردم زمان بیشتری برای شرکت در زندگی شبانه دارند. اگر هیچ لامپ خیابانی وجود نداشته باشد، پس سفر باعث ناراحتی بسیاری خواهد شد، چراغ خیابان و زندگی شبانه نمی تواند شروع شود.

دوم اطمینان ایمنی

در حقیقت، مردم به اخبار نگاه می کنند که جامعه فعلی بسیار امن نیست، همیشه سرقت ها و رویدادهای دیگر اتفاق می افتد. با این حال، خیابان نور وقوع و محل این موارد تلفیق می شوند. مردم متوجه خواهند شد که چیزی مشترک است. پس از آن اتفاق می افتد که در آن هیچ لامپ خیابانی وجود دارد، آن را از راه دور است. این نیز به طور غیرمستقیم حس امنیت ناشی از چراغهای خیابانی را نشان می دهد. بله، در زیر چراغ های خیابانی، جنایتکاران خیابان نور به راحتی می بینند و به راحتی می گیرند.

بله، راحتی سفر و اطمینان از ایمنی، نقش مهمی در چراغ خیابان فعلی است. این نیز دلیل اصلی لامپ خیابان کشور ما است، احتمال جرم را کاهش می دهد، ثبات اجتماعی را تضمین می کند.

لامپ های خیابانی معمولا به شکل نور منتشر می شوند. کمیته بین المللی روشنایی (CIE) توصیه می کند که طرح، گسترش و کنترل 3 مورد را ارائه کند.

① طرح ریزی نشان می دهد که نور منتشر شده از این چراغ در عمق جاده Street Light پخش می شود و به 3 گونه کوتاه، متوسط ​​و طولانی تقسیم می شود.

② پسوند نشان می دهد که نور منتشر شده توسط چراغ افقی در سراسر جاده گسترش یافته است و به 3 نوع تقسیم می شود: باریک، عمومی و گسترده.

③ کنترل نشانگر درجه انعکاس نور کنترل، Light Street Light به سه نوع محدود، متوسط ​​و سخت تقسیم شده است.

راه نصب چراغ خیابانی نوع براکت، نوع بالا، نوع پرانتز، نوع کابل تعلیق و نوع جذب دیوار، و غیره است.

انواع خیابان های لامپ

1، با توجه به ارتفاع لامپ خیابانی: چراغ خیابانی بالا قطب، نور قطب، چراغ جاده، لامپ باغ، لامپ چمن؛

2، با توجه به مواد میله لامپ: چراغ خیابان آهن گالوانیزه داغ، فولاد خیابان فولاد و فولاد ضد زنگ چراغ خیابان؛

3، با توجه به منبع نور چراغ خیابانی: چراغ لامپ، چراغ خیابان LED، چراغ خیابانی صرفه جویی در انرژی، جدید لامپ زنون Somin.

4، با توجه به مدل سازی: چراغ های چینی، چراغ های عتیقه، چراغ های چشم انداز، چراغ های خیابانی تنها، هر دو بازتاب چراغ خیابان.

5، بر اساس نوع منبع تغذیه: چراغ مدار شهر و چراغ خیابان خورشیدی، مناظر لوازم جانبی چراغ خیابان

چراغهای خیابانی شامل تکنولوژی نورپردازی و استفاده از چراغهای خیابانی می باشد هدف این است که یک چراغ خیابانی با صرفه جویی در انرژی صرفه جویی در مصرف برق با طول عمر، انهدام کم قدرت، فاکتور قدرت بالا و محتوای هارمونیک فعلی کوچک طراحی کنیم. چراغ خیابانی با صرفه جویی در مصرف انرژی الکترونیک شامل اتصال پیوسته لغزنده ترمینال ولتاژ بالا R1، C1، رکتیفایر d1-d4، تصحیح ضریب توان Branch C2، D5، D6، شعله فیلتر Burr filter Branch L1، L3، مدار نوسان فرکانس بالا bg1-bg2، شروع شاخه L2، C7 و لوله t؛ در مقایسه با چراغ خیابانی قبلی می تواند 80٪ را ذخیره کند؛ محتوای هارمونیک thd <25٪، طول="" عمر="" لامپ="" را="" می="" تواند="" 3-4="" بار="">


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540