صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مزایای انرژی خورشیدی نصب و راه اندازی

سیستم های انرژی خورشیدی به طور معمول نصب شده روی پشت بام ساختمان های مدنی و یا سقف های صنعتی. قبل از آنها به قرار استفاده، به دلیل ساختمان اصلی آنها توسط محلی معدن می توان تحویل مرکز حفاظت و نگهبانی تاسیسات ساختمان های صنعتی آزمایش باید هر سال. بنابراین، سیستم های برق خورشیدی قابلیت اطمینان و ایمنی امکانات حفاظت از رعد و برق تا حد زیادی تضمین.

اگر چه رعد و برق بلایای طبیعی، اما به طور کلی تا زمانی که اجرای دقیق سه جنبه زیر شما می توانید احتمال خطر رعد و برق به حداقل رساندن.

اول، حمایت فتوولتائیک فلز بلبرینگ با میله رعد و برق اصلی اتصال قابل اطمینان تر برای دسترسی خوب برق. رعد و برق اصلی دستگاه حفاظت از رعد و برق به دستگاه تخلیه زیرزمینی به تخلیه سریع به زمین خورشیدی سیستم های قدرت بنابراین حفاظت از ساختمان رعد و برق و سقف ماژول PV در معرض نور خواهد شد.

دوم، دستگاه پایه اساس نگهبانی مانند ساختمان اصلی با نگهبانی میله رعد و برق و دیگر امکانات خورشیدی سیستم های قدرت شما نیاز به استفاده از پشتوانة ارت تستر اندازه گیری مقاومت پایه در است کلی مقاومت پایه کمتر از 4 اهم، می تواند زمین اصلی استفاده می شود.

اما برای نگهبانی الزامات سختگیرانه نیست برخی از امکانات مانند خانه های روستایی و دام میریزد و مزارع، و غیره، شما نیاز به اضافه کردن یک دستگاه جدید پایه. پایه دستگاه بسته به استفاده زمين شناسي مس ملبس پایه فولادی کربن کریستال الکترود زمین کاهش و دیگر پایه ساخت مواد، پس از اتمام اندازه گیری مقاومت آنان کمتر از 4 اهم واجد شرایط است.

اقدامات اتصال سوم، هم پتانسیل است. اقدامات هم پتانسیل شامل پل زدن سقف اتصال قلاب به ساختار فلزی سقف مانند پل کابلی فتوولتائیک ونتيلاتور یک برای کارخانه، واحد فضای باز کولر خورشیدی قدرت سیستم برج خنک کننده نردبان و مانند آن.

به خصوص پایه و هم پتانسیل پیوند های فتوولتائیک برق تجهیزات مهم ترین است در نصب مبدل و اینورتر مجموعه ای از جعبه ترمینال هم پتانسیل پایه جعبه همگرایی، اینورتر، اضافه کردن و کنترل کننده زمین ترمینال با پایه هم پتانسیل جعبه ترمینال با سیم زمین دو رنگ بزرگتر از 16 فوت مربع و جعبه ترمینال با اصلی متصل است یا قرضه جدید هادی با بیش از 50 میدان یا دستگاه متصل می شوند متر.

در نیروگاه فتوولتائیک برق خورشیدی تا 25 سال از چرخه زندگی همراه با استفاده از آب و هوا و محیط زیست در گویا نصب برق خورشیدی سیستم جستجوی پیشرفته Yuhui در سیستم تولید برق خورشیدی تولید محصول طراحی سیستم ، ساخت و ساز خورشیدی سیستم های قدرت بهره برداری و نگهداری در طول روند کیفیت سخت کنترل، که کاربران با بقیه مطمئن!

آفتابی, با غذا و زیبایی آمد به پارک حومه برای لذت بردن از تعطیلات، تلفن، دوربین پت، نگهداری مسواک زدن را نگه داشته و سپس وضعیت کمبود انرژی، Connaught پارک بزرگ که در آن هیچ چیز را وارد کنید! و اگر برخی از پارک در نصب و راه اندازی سیستم انرژی خورشیدی برای بازدید کنندگان به شارژ در هر زمان است، اما همچنین به قدرت تامین ایستگاه راه اندازی برخی از تبلیغات LED می توان نور جعبه و صندلی، و غیره به ارائه خدمات رایگان عرضه و برای جذب آگهی کسب و کار vertising بازاریابی، بنابراین رفتن به پارک دیگر مجبور به نگرانی در مورد تلفن را از برق.

زمینه های فوتبال بسکتبال دادگاه بدمینتون دادگاه تنیس و بنابراین بسیاری از آنها ساخته شده خارج از منزل، و در طول سال، تابستان بهترین فصل ورزشی است اما تحت درجه حرارت بالا دشوار به عمل در این ورزشگاه در فضای باز، بنابراین در فضای باز است ورزشگاه خجالت بدون استفاده در تابستان، روبرو می شوند و اگر رشته های ورزشی در فضای باز در بالای خطوط اتوماتیک خورشیدی کوچک سیستم خورشیدی سیستم های قدرت قدرت هر دو سایه و باران همچنان می تواند تولید برق برای زمین بازی ارائه هوای سرد گرم پشتیبانی تمام طول سال بدون در نظر گرفتن باد و باران، سرما و گرما را می توان رایگان به این ورزش نیست!


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540