صفحه اصلی > اخبار > محتوای

طراحی چراغ های قطب بالا انسانی رتبهدهی است

شب آرام، قدم زدن در شهر پاک استقبال چشم آمریکا تبدیل شده Huadeng، مردم شاد و راحت احساس. چراغ قطب بالا به عنوان یکی از چراغ چشم انداز، ارتفاع آن محدوده روشنایی و دیگر مزایای که می آیند در این فانوس به جلو، چراغ های بالا و قطب مردم نادیده گرفته می، اما مردم فقط از ظاهر آن وضعیت خاص خود را ببينيد و درک

چراغ قطب بالا به طور کلی اشاره به بیش از 15 متر فلزی لهستانی مخروطی و ترکیب پر قدرت از فانوس دریایی نوع جدیدی از دستگاه های روشنایی را تشکیل می دهند. آن شامل کلاهک لامپ داخلی روشنایی الکتریکی میله و پایه بخشی. شکل لامپ مورد نیاز کاربر، چراغ های بالا و قطب محیط اطراف روشنایی نیازهای خاص براساس شود می تواند; لامپ داخلی و بیشتر توسط نور افکن و ترکیب بازیگران نور عمومی استفاده از چراغ های فشار بالا سدیم یا چراغ، چراغ روشنایی شعاع 60 متر. میله بدن به طور کلی هرم شکل ساختار، ساخته شده از ورق فولاد ارتفاع 15 تا 40 متر بیشتر از دو به سه بخش تشکیل شده است.

چراغ قطب بالا را به طور کلی به آسانسور و بالابر غیر نوع می توان تقسیم کرد. بلند کردن قد قطب اصلی به طور کلی بیش از 18 متر است، بالابر برقي عملیات مناسب، نور صفحه به کار موقعیت، می تواند به طور خودکار خاموش کردن دیسک حلق آویز خندق، سیم تخلیه تجاری و بلند بالا قطب لامپ چراغ صفحه نور تشکیل شده است قطب و پایه و اساس، بلند کردن قدرت توزیع سیستم و رعد و برق به دستگاه حفاظت. چراغ های بالا و قطب ما معمولا می گویند که چراغ قطب بالا در واقع با توجه به استفاده از هزاران مختلف با توجه به استفاده از مناسبت های مختلف در بالای قطب نور طبقه بندی و نام مختلف. مانند استفاده از اسکله، اسکله به نام چراغ قطب بالا، مربع، نام چراغ مربع قطب نام پس از دریچه های تصویه هوا بالا قطب فرودگاه قطب چراغ ضد قطب بالا چراغ، چراغ قطب فولاد ضد زنگ و غيره. معمولا بیش از 15 متر از قطب جاده نام قطب بالا چراغ 15 تا 40 متر در نظر گرفته شده محدوده معمولا استفاده می شود است 15 متر و 18 متر و 20 متر، متر 25 30 متر 5 نوع از شایع ترین مشخصات. چراغ های بالا و قطب دیگر به طور کلی مشتری پرسید: برای طراحی یک ارتفاع خاص است، این است آنچه که ما اغلب می گویند با ارتفاع چراغ بالا قطب تقسیم.

بلند کردن قطب بالا چراغ راه اندازی و دو نوع از روش های کنترل، کاربر پسند طراحی افزایش آن جنبه های نصب و راه اندازی و نگهداری امنیت علاوه بر قطب بالا تمام چراغ مهر و موم شده IP65 استانداردهای بین المللی به چراغ آسانسور جلوگیری از گرد و غبار و باران آب غوطه وری بالا قطب چراغ عمر لامپ اطمینان حاصل شود. لامپ است که به طور کلی ورق آلیاژی مقاوم در برابر خوردگی آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

چراغ قطب بالا به طور کلی مورد استفاده برای مناطق بزرگ مانند میدان بندر بارانداز زمین بازی فرودگاه پارکینگ و دیگر روشنایی در مقیاس بزرگ، منبع نور را می توانید چند یا حتی ده ها تن از 400w یا 1000w از لامپ متال هالید و یا لامپ سدیم با فشار بالا استفاده و یا رهبری منبع نور بالا و قطب لامپ طیف روشنایی 7000 تا 15000 مربع مربع برسد، می تواند به طور خودکار آسانسور, ارتفاع 18-55 متر به طور کلی بین.

در قطب به طور کلی برای فرش کردن معمولی اما قطب بسیار مطلق، بالا چراغ نیز با پیکربندی لامپ، مانند چراغ قطب ده، البته، چراغ های بالا و قطب بالاتر از همان قدرت با دو چراغ برای نور، محدوده گسترده توان استفاده می شود. به طور کلی در قطب اشاره به نصب دستگاه های بالابر خودکار افزونه برای طیف کوچکی از روشنایی را منبع نور به طور کلی حدود 6 است، ارتفاع کلی اشاره به حدود 9 تا 18 متر است.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540