صفحه اصلی > اخبار > محتوای

توسعه چراغبرای توسعه فعلی بازار سنتی روشنایی با حذف طرح رشته ای برای پیاده سازی بیشتر در آینده روند توسعه روشنایی خیابان بیشتر توسعه با کیفیت بالا را برای رسیدن به انتظار می رود. در مواجهه با صنایع روشنایی برای ارتقاء بیشتر در حال حاضر برای توسعه رهبری در حال حاضر تنها قدرت واقعی نوآوری تکنولوژیکی، یکپارچه سازی منابع و قابلیت های سرویس شرکت رسیدن به روشنایی خیابانی در صنایع روشنایی تغییر خوب.

در حال توسعه در حال حاضر با سنتی کسب و کار برای روشنایی و چراغ روشنایی منابع کانال کسب و کار در حال ظهور، خیابان نور با نام تجاری ساختمان رقابت تشدید خواهد روشنایی خیابانی، اتکا به ارزان مسابقه برای برنده شدن پیروزی موقت است. با محصول خانگی LED طراحی استاندارد و استفاده از استانداردهای شده اند به تدریج صدا، استاندارد ملی و برجسته شناخت متقابل نیز به تدریج کامل برای توسعه چراغ خیابان از نظر تنها به تقویت بیشتر است مدیریت بازار روز برای رسیدن به توسعه سریع برق در صنایع روشنایی.

برای توسعه چراغ خیابان در سال 2014 شرکت های بزرگ بیشتر نیروهای سرمایه برای گسترش مقیاس عملیات برای کاهش هزینه ها، استفاده کنید و فشار SME بقا خود ادامه خواهد داد برای افزایش، بازار آسان است سود دهی خود ادامه خواهد داد. صورت فرصت های کسب و کار بزرگ، لامپ روشنایی خیابانی شرکت فقط موقع درک فرصت های استراتژیک، پر کردن هیئت مدیره کوتاه، ساخت رقابت اصلی شرکت برای به دست گرفتن حق رقابت بازار به صحبت می کنند توسعه سریع برق در صنایع روشنایی.

چراغ های خیابانی به عنوان حامل مهم روشنایی عمومی و روشنایی زمان طولانی همراه با قرار گرفتن در معرض طولانی مدت به سرد و گرم به تناوب باد و باران و استفاده های خشن دیگر محیط زیست، خیابان نور نگهداری بسیار دشوار است، سطح حفاظت قرار داده است به پیش نیازهای بالاتر است.

"چراغ خیابان آن غیر ممکن است برای رسیدن به سطح حفاظت IP68 است، زیرا کل هیئت مدیره برای انجام بدن مهر بیش از حد بزرگ است، بدن بزرگ مهر و موم آب بندی طول طولانی تر است، خیابان نور بیشتر احتمال آب این زمان مزایای مدولار راه حل های منعکس شده است. "

در حال حاضر در بازار دو جفت فرایند از طریق لایه های دقیق، علاوه بر عادی زیر آب تست، تست آب بندی استفاده می اما همچنین از طریق 100 ℃ آب جوش تست. حفاظت دو هر یک را از طریق بیش از 30 دقیقه از آزمون تست آب پخته شده بلافاصله پس از آب سرد با روش سرد به ظرفیت خود را ضد آب جوش.

تنها پس از آزمایش های جدی از محصولات در بازار این اساس می تواند.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540