صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اثر نور چمن به روشن شبچراغ چمن نوع تسهیلات است که ما اغلب در خیابان چمن نه تنها روشنایی است، اما همچنین می توانید بازی اثر آرایش زیبایی است. نور چراغ چمن نرمتر، شهر فضای سبز افزود: بسیاری از روشن, در حال حاضر به خوبی دریافت همه خوش آمدید.

نقش چمن چراغ در شب

در حیاط وجود دارد برخی از اماکن عمومی استفاده برابری، می توانید کمی از روشنایی شب تا روشن اثر شب اضافه کنید. برای افرادی که راه رفتن راه شب چراغ چمن نمی شود ترس از تاریکی شب، بیشتر هموار راه رفتن نیز عملکرد ایمنی خاصی بازی.

نقش دکوراسیون چمن چراغ های شهر

نور چمن نرمتر است و رنگ متنوع تر است و در حال حاضر با طراحی همچنان به دنبال تا, به عنوان مردم نیاز به ادامه به بهبود طراحی فعلی بیش از بیشتر شکل ایده آل، در طول روز می تواند نقش تزئینی خوب بازی ، و در شب، بسیار زیبا و سخاوتمندانه، چراغ های چمن به فرد با احساس زیبایی. چراغ چمن با طراحی منحصر به فرد ترین، نورپردازی نرم ترین برای این شهر سبز چشم انداز همه جا اضافه شده بسیاری از امنیت و زیبایی و مراحل نصب آن بسیار ساده است، آسان به نصب چمن لامپ تزئینی اثر خوب، معمولا مورد استفاده در پارک ها و باغ است اگر کمربند سبز ویلا و چمن دیگر در اطراف، از دوره مدرن تجاری خیابان عابر پیاده خیابان پارکینگ و مربع هم چراغ چمن مجهز خواهد شد.

ارتفاع و مشخصات چراغ های چمن

چراغ های چمن به طور کلی 600 ميلي متر $number است و بنابراین در مشخصات مختلف با توجه به نیازهای واقعی می تواند سفارشی، هر گونه مشخصات تولید می. مواد اصلی چمن لامپ قطب لوله برابر قطر فولاد مقابل جنس فولادی لوله برابر قطر لوله آلومینیوم ریخته گری آلومینیوم چمن لامپ، لامپ چمن آلیاژ آلومینیوم است. معمولا در قطر φ60 φ76 φ89 φ100 φ114 φ140، φ165، با توجه به ارتفاع و مکان های مختلف استفاده می شود، استفاده می شود ضخامت مواد انتخاب شده تقسیم شده است: دیوار ضخامت 2.5، ضخامت دیواره 3.0، ضخامت دیواره 3.5. چراغ چمن معمولا با استفاده از 70W یا 36W لامپ سدیم لامپهای، چراغ های چمن می چیند فاصله به طور کلی در $number متر بهتر است.

ویژگی های اصلی از چراغ های چمن

1، روشنایی بالا: در حال حاضر جدید چراغ های خورشیدی چمن می تواند منبع نور 140lm/wled استفاده از معمولی خورشیدی سرب چمن چراغ 50%

2 با کیفیت بالا و قابل اعتماد: چمن لامپ با کیفیت بالا مورد نیاز چمن لامپ تولید کنندگان مجبور به انتخاب تجهیزات پیشرفته مواد برای اطمینان از کیفیت و درک کامل بازرسی مواد، هر کیفیت فرایند تولید محصول به پایان رسید بازرسی، بازرسی، حمل و نقل بر اساس سخت با الزامات سیستم مدیریت کیفیت ISO برای مدیریت کیفیت در کل.

3، طول عمر: عمر کلی چراغ چمن طراحی بیش از 20 سال استفاده transmittance بالا شیشه لمینیت 3 بار روند زندگی طراحی لوازم جانبی مطابق چمن لامپ صرفه جویی در انرژی طراحی منحصر به فرد، عمر باتری از فن آوری های متعارف 2 − بار دیگر.

4 کارآمد انرژی: اگر لامپ خورشیدی چمن معمولا در پای قدرت کریستال سیلیکون خورشیدی ماژول به عنوان لامپ سیستم تولید برق استفاده می شود استفاده از باتری های خورشیدی اختصاص داده شده، صرفه جویی در انرژی، روز بارانی مستمر روشنایی 3-5 شب دیگر را می توان منابع انرژی.

کنترل اتوماتیک 5: نور لامپ خورشیدی چمن و استفاده از نور خورشید نور القایی کنترل است که تابع کنترل نور خاموش اما همچنین است حالت صرفه جویی در انرژی چراغ چمن در مورد پیاده کمتر در شب، به طور خودکار کاهش خروجی قدرت منبع نور برای صرفه جویی در برق.

6، امنیت بالا: لامپ خورشیدی باغ متعلق به ارتباطات محصولات استفاده 4V یا 6V منبع تغذیه DC، بی خطر و بی ضرر برای کودکان، پیاده و حیوانات به طور موثر محافظت.

7، با استفاده از بدن لامپ طراحی ساختار سطح بالا، ضد آب، مقاومت در برابر باد مقاومت در برابر قدرت های خارجی بالا.

8 نصب آسان: مستقل عرضه چمن لامپ بدون نیاز به تنظیم قدرت یا جاسازی شده خطوط انتقال، ساخت و ساز ساده، کم هزینه.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540