صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نور افکن ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم

به عنوان یک منبع نور الکتریکی نور افکن بیشتر و بیشتر مردم شناخته شده است و در بسیاری از زمینه های اعمال شده است. عمدتا در نجف آباد و بزرگراه ها و تونل راه آهن و پل و پلچک، مربع، ساختمان و جاهای دیگر استفاده می شود. بنابراین نور افکن چیست؟ نور افکن است منبع نقطه نور است که به طور مساوی در تمام جهات دهنده می تواند محدوده تابش آن می توان خودسرانه تنظیم شده و آن را به عنوان تصویر مثبت هشت بدن در صحنه نشان داده شده است. نور افکن است یکی از منابع نوری به طور گسترده مورد استفاده در تولید اثر نمودارها و نور افکن استاندارد به کل صحنه روشن استفاده می شود. نور افکن بسیاری می تواند در صحنه مورد استفاده قرار گیرد برای تولید نتایج بهتر.

ویژگی های نور نور نور افکن

نور افکن استفاده می شود به طور گسترده در نمودار اثر منبع نور در صحنه نقش نور افکن متعدد هماهنگ به منظور دستیابی به اثر بهتر می توان برای است. سیل نور آن بهترین راه برای روشن یک شی در تمام جهات از یک نقطه خاص را به دیگری، با استفاده از آن را به لامپ قیاس و شمع است. نور افکن را می توان هر نقطه در صحنه قرار داد. به عنوان مثال، آن خارج از محدوده دوربین و یا در داخل یک شی می توان قرار داد. به استفاده از رنگ های مختلف از نور افکن در فاصله صحنه است. این نور افکن به بازیگران سایه ها و ترکیب آنها را در مدل. چون محدوده روشنایی نور افکن نسبتا بزرگ است اثر روشنایی نور افکن بسیار آسان است برای پیش بینی است و وجود دارد بسیاری از کمکی برای این نوع از نور, به عنوان مثال، قرار دادن نور افکن نزدیک سطح شئ استفاده می کند تولید می کند نور در سطح شئ. آن شایان ذکر که نور افکن نه خیلی زیاد ساخته می شود، در غیر این صورت اثر نقشه ظاهر می شود کسل کننده و سفت است. بنابراین، سیل نور در زمان صلح، اثر توليد نقشه توجه بیشتر به پارامترهای روشنایی و اثر تمام صحنه از اثرات نور، جمع آوری را تجربه، استاد مهارت collocation روشنایی.

نور افکن است که نه یک نقطه نور چراغ های طرح، spotlights، عمدتا نقطه نور می شود طور مساوی روشن در تمام جهات محدوده قرار گرفتن در معرض آن می توان خودسرانه تنظیم شده، سیل نور در صحنه به عنوان نماد هشت بدن مثبت نشان داده است. نور افکن است یکی از منابع نوری به طور گسترده مورد استفاده در تولید اثر نمودارها و نور افکن استاندارد به کل صحنه روشن استفاده می شود.

از آنجا که نور افکن طولانی زندگی صرفه جویی در انرژی، رنگ خوب، قابل مشاهده نور نسبت کارایی بالا برق و بسیاری از دیگر ویژگی های، سیل نور پس از آن به عنوان جایگزینی محصولات منبع نور الکتریکی بیشتر و بیشتر مردم شده است به طور کلی است. شده به رسمیت شناخته شده و به طور کلی در بیلبوردهای تبلیغاتی، بزرگراه، تونل راه آهن، پل و پلچک، مربع، ساختمان و اماکن و زمینه اعمال می شوند.

نحوه نصب انواع چراغ

1. نصب و راه اندازی guardrail، مشت زدن سوراخ در دیوار فاصله با توجه به شرایط واقعی به طور کلی در 3 cm;

2. آیا کار خوب در اقدامات ضد استاتیک, زیرا نمرات مختلف کیفیت نور افکن مختلف، آنتی استاتیک توانایی سیل نور متفاوت است;

3-نصب مهر توجه تنگی خوب نیست، قطر عمر لامپ نور جهانی تاثیر می گذارد;

4. نور افکن سیم کشی ترجیحا نه بیش از 25 cm، سیل نور ترانسفورماتور قدرت می توانید نسبت طولانی تر باشد، در غیر این صورت بر روشنایی.

چون نور افکن است که معمولا از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است، سطح درجه حرارت بالا مقاومت اسید است و مقاومت قلیایی پس از کلی نور افکن خوب درجه حرارت بالا، سطح بالا، نور، ضد پیری، پوشش های ضد آب و پس از او است به طور کلی نوع لامپ روشنایی در فضای باز


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540