صفحه اصلی > اخبار > محتوای

نور نور چمن مایع تر است

نور چمن به طور عمده با شکل نرم و روشن آن تبدیل به یک قهرمان بزرگ از سبز سازی شهری است، به طور گسترده ای در باغ ها، پارک ها، مربع ها و دیگر مکان های بزرگ در فضای باز دکوراسیون کمربند سبز استفاده می شود، لامپ چمن در طرح نیز نسبتا خاص در مورد ماشین ترکیب با مفهوم طراحی، لامپ چمن ویژگی های لامپ چمن نسبتا آشکار است، به خصوص آسان برای نصب این نقطه، تلاش های بسیار محترم. آیا نقش نور چمن تنها این است؟ Xiaobian به پایان رسید اطلاعات مربوط به چمن، زیر به همراه آن را ببینید.

نور چمن نرم تر است، و رنگ نیز متنوع تر است، و در حال حاضر با طراحی پیگیری، با بهبود مستمر نیازهای مردم، طراحی فعلی بیشتر مدل سازی، شکل ایده آل است، در طول روز می تواند خوب بازی کند دکوراسیون اثر جنسی، و در شب، لامپ گاو آن بسیار زیبا و سخاوتمندانه است، دادن حس زیبایی. لامپ گاو با طراحی منحصر به فرد ترین، روشن ترین لمس برای چشم انداز سبز شهرستان در همه جا، بسیاری از ایمنی و زیبایی را اضافه کرده است، و روند نصب آن بسیار ساده است، آسان برای نصب، اثر تزئینی خوب است، معمولا در پارک ها، ویلا های باغ استفاده می شود البته، مانند چمن اطراف، خیابان های تجاری مدرن، خیابان عابر پیاده، پارکینگ لامپ لامپ و مربع اگر کمربند سبز در لامپ چمن نصب شود، حتما باید در نظر گرفته شود.

طراحی نور لامپ به طور عمده به ظاهر و نور نرم برای چشم انداز سبز شهری برای اضافه کردن امنیت و زیبایی، و به طور کلی نصب آسان، تزئینی و سایر ویژگی ها، می تواند برای پارک ها، ویلا های باغ، مربع سبز و دیگر مکان های دکوراسیون کمربند سبز.

لامپ چمن، با طراحی منحصر به فرد، مدل های سبک های مختلف، بسیاری از طراحان حرفه ای را طراحی می کند، برخی از چمن هایی از حیوانات و گیاهان کوچک و شیک و دیگر مدل سازی شبیه سازی، در چمن قرار می گیرند، مانند مجسمه سازی به عنوان زیبا برای شهر مناظر سبز به ایمنی و زیبایی اضافه می کنند. نصب و راه اندازی نور چمن راحت، تزئینی قوی، به طور گسترده ای در پارک ها، ویلا باغ چادر لامپ و دیگر چمن اطراف و خیابان عابر پیاده، پارکینگ، مربع و مکان های دیگر استفاده می شود.

ترتیب لامپ های چمن

(1) C1 ~ CN برای چهار طرف از چمن سبک، با توجه به سبک پروژه، صاحبان ترجیح می دهند که یک ظاهر متفاوت را انتخاب کنند، با توجه به ارتفاع انتخاب ارتفاع گیاه لامپ. چراغ قوه با استفاده از منبع نور 18W صرفه جویی در انرژی لوله، مناسب برای باغ باغ، پیاده رو و نور پس زمینه. نورپردازی شب عابر پیاده را فراهم می کند، معمولا ساعت روشنایی معمولا 18: 00 ~ 6: 00 است. کوتاه تر است، فاصله نزدیک تر، لامپ چمن معمولا فاصله استفاده از ثابت 6 تا 8 متر است. (2) C1 ~ CN برای چمن نور یک طرفه، به جاده گسترده ای اعمال می شود. با استفاده از لوله صرفه جویی انرژی 26W یا منبع نور متال هالید فلزی 35W. نورپردازی عابر پیاده یا خطوط را فراهم می کند، زمان روشنایی معمولا 18: 00 ~ 6: 00 است. معمولا فاصله نور بین 8 تا 10 متر مورد استفاده قرار می گیرد.

لامپ چمن، با طراحی منحصر به فرد، مدل های سبک های مختلف، بسیاری از طراحان حرفه ای را طراحی می کند، برخی از چمن هایی از حیوانات و گیاهان کوچک و شیک و دیگر مدل سازی شبیه سازی، در چمن قرار می گیرند، مانند مجسمه سازی به عنوان زیبا برای شهر مناظر سبز به ایمنی و زیبایی اضافه می کنند. نصب و راه اندازی نور چمن راحت، قوی تزئینی، به طور گسترده ای در پارک ها، ویلا های باغ و دیگر چمن های اطراف و خیابان عابر پیاده، پارکینگ، مربع و مکان های دیگر استفاده می شود. در شرایطی که

چراغ چمن را می توان به لامپ چمن خورشیدی، لامپ چمن زنی لامپ چمن، لامپ های چمن زنی آلومینیومی، لامپ های چمن زنی فولاد ضد زنگ، چراغ چمن چراغ، چراغ چمن زنی انرژی، لامپ چمن سبز، لامپ چمن زنی اروپا و دیگر چراغ چمن

چراغ های چمن به طور کلی دارای 600 میلی متر، 800 میلی متر، 1000 میلیمتر و سایر مشخصات دیگر می باشند، می توانند با توجه به نیازهای واقعی سفارشی شوند، هر گونه مشخصات را می توان تولید کرد. قطب نور چمن از مواد اصلی قطر فولاد لوله، لوله فولادی مخالف، لوله آلومینیوم قطر مساوی، لامپ چمن زنی آلومینیومی، لامپ آلومینیوم چمن آلومینیومی. لامپ گاو به طور معمول استفاده می شود قطر Φ60، Φ76، Φ89، Φ100، Φ114، Φ140، Φ165، با توجه به ارتفاع و استفاده از مکان های مختلف، ضخامت مواد انتخاب شده به تقسیم شده است: ضخامت دیوار 2.5، ضخامت دیوار 3.0، چراغ کاپینگ معمولا استفاده از لامپ متال هالید 36 وات یا 70 وات، فاصله آرایش معمولا 6 تا 10 متر مناسب است.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540