صفحه اصلی > اخبار > محتوای

مواد آرایه PV پشتیبانی باید فولاد یا آلیاژ آلومینیوم

انرژی خورشیدی فتوولتائیک پشتیبانی انتخاب قاب آلومینیومی آلیاژ PV و یا قاب های فولادی، بسیاری از پروژه های PV در ساختمان همیشه این مشکل انتخاب، تجزیه و تحلیل مقایسه ای برای دو پروفایل مختلف انجام می شود. قبل از مقایسه، ما اول PV نصب چند پارامتر مهم تجزیه و تحلیل، زد پس ما از پارامترهای مختلف تجزیه و تحلیل مزایا و معایب دو نوع scaffolds.


معمولا در انتخاب و تهیه قاب PV ما معمولا به پشتیبانی فتوولتائیک در نظر گرفتن قدرت می تواند برآورده باد و برف و عملکرد ضد خوردگی دیگر اینکه عمر نیروگاه، که آیا قیمت برای دیدار با بودجه زیر ما را از این سه جنبه خاص تجزیه و تحلیل دو براکت جوانب مثبت و منفی.


در مرحله اول، تجزیه و تحلیل قدرت آلیاژ آلومینیوم (که معمولا در انواع آلیاژ آلومینیوم 6063 T5 استفاده می شود) قدرت به ضعف در قدرت فولاد (Q235B)، پس در باد قدرت مورد نیاز است برنامه نسبتا بالا و یا عملی گستردگی نسبتا بزرگ براکت های فتوولتائیک پیشنهاد استفاده از براکت فلزی قدرت نیاز ارضا و آلومینیوم آلیاژ براکت های فتوولتائیک در منطقه عمومی استفاده می شود.


ثانيا، در مقاومت در برابر خوردگی فتوولتائیک پشتیبانی بیشتر مهم است پارامتر دلیل کیفیت دستگاه پرکندنستنگو خوردگی نه تنها بر عمر نیروگاه برق نیز تاثیر می گذارد ظاهر. سطح stent معمولا فولاد با گالوانیزاسیون گرم، الزامات عمومی در مو بیش از 65 تحت شرایط عادی عمر 20 سال, اما نیاز به تعمیر و نگهداری منظم و اکسيداسيون سطحی anodic قاب آلیاژ آلومینیوم به شکل اکسید متراکم می تواند تضمین فیلم، عملکرد ضد خوردگی بسیار بهتر از قاب فولاد و آلومینیوم آلیاژ stent فتوولتائیک ظاهر سطح درجه از براکت فلزی است.


غنی در قالب تفاوت قدرت نیاز به هزینه PV مورد قیمت فتوولتائیک شدت است. در نهایت، مقایسه قیمت، اگر شرایط نسبتا بالا اگر کليدواژه¬ها آلیاژ آلومینیوم استفاده تنها از طریق افزایش مواد برای دیدار با الزامات و بازار فولاد آلیاژی آلومینیوم سه بار بنابراین، براکت آلیاژ آلومینیوم بسیار است باید پشتیبانی بالاتر از آن قلاب فولادی. به طور کلی مورد، به عنوان مثال، Caigang وات فتوولتائیک سقف پشتیبانی, معمولا طول نسبتا کوچک است، بنابراین قدرت مورد نیاز برای دیدار با قدرت stent آلیاژ آلومینیوم در هزینه نزدیک به قلاب فولادی و با توجه به هنر و صنعت پردازش، بالا، نیست بخش قاب آلیاژ آلومینیوم از تنوع باعث می شود آلومینیوم آلیاژ براکت نصب راحت.


در خلاصه استفاده از کامپوزیت پشتیبانی فتوولتائیک باید برای برنامه های مختلف مورد نیاز باشد، یکی از مناسب ترین را انتخاب کنید.


کاتالوگ محصولات
تماس با ما

ایمیل: aaron89@sina.com


پستی/کد: 225651 پست

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

فکس: 86-514-84212540